Youtube’a Girmek için Alternatif Yollar

Merhaba arkadaşlar sizlere bahsedeceğim bir yolla daha youtube gibi kapalı sitelere girebilmeniz mümkün. Fakat daha önce de bahsettiğim gibi  yandex Dns kullanarak daha hızlı şekilde ulaşabilmeniz mümkün.  Fakat yine de DNS değiştirmeden Youtube’a girmek istiyorsanız buda pek tabi mümkün.

Bunun için IP değiştirici program kullanabilirsiniz fakat ben program kullanmadan Youtube’a girmek istiyorum diyorsanız bunun için internet tarayıcınıza ufak bir eklenti kurarak istediğiniz zaman eklentiyi aktif edip youtube ve benzeri yasaklı sitelere girebilirsiniz.

Chrome Zenmate Eklentisi

Chrome kullanıyorsanız Zenmate eklentisi ile kolayca yasaklı sitelere girebilirsiniz. Bu eklentiyi Chrome mağazasından Gmail üyeliğiniz ile indirip tarayıcınızı yeniden başlatın.Tarayıcınızın Adres çubuğunun sağ kısmında bir kalkan simgesi göreceksiniz. Bu simgeye tıklayıp “On” hale getirdiğinizde kalkan simgesi yeşil rengi alacaktır.

İndirmek için Tıklayın.

zenmate_suskunserseri

Mozilla Zenmate Alternatifi Eklenti Proxmate

Chrome’da bulunan zenmate gibi Mozillada çalışan ProxMate eklentisini kullanabilirsiniz.

Proxmate eklentisini indir

Hakkında Tosahan

Üniversiteyi yeni bitirmiş, yeni bir şeyler bulma umuduyla internet ortamında kendini bulan, Wordpress aşığı, birkaç ay sonra askere gidecek kişiyim. Bazen 2 bazense 3 bilinmeyenli bir denklem olmayı sürdürsem de şu sıralar çok çabuk kırılan bir MSN şifresiyim :)

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*