Youtube Kazançları Adsense Panelinde Gözükmüyor

Youtube 1 Nisan tarihinden itibaren biliyorsunuz ki adsense panelinde kazançları göstermiyor. Aslında gösteriyor fakat bunu bir açıklama ile birlikte artık kazanç istatisliklerinin youtube panelinde gözükeceğini bildirmekteydi. Toplam kazanç sıfır olarak adsense paneline yansıyor ama toplam kazanç aldığımız tık ve gösterime nazaran neden sıfır ?. Sıfır değil arkadaşlar youtube kazançları youtube kanal bölümünden analitik kısmında belirtiliyor. Geç ve düzensiz bir istatislik sunuyor youtube bize.

Biz eskisi gibi adsense‘den ne kadar kazandığımız görebiliriz nasıl mı çok kolay hemen resimli olarak aktaralım..

Tam raporu görüntüle kısmına tıklıyoruz, ardından içerik barındırıcılar için adsense ve içerik için adsense bölümü grafikle gösteriliyor. Tabi içerik barındırıcılar için adsense grafikte sıfır gözükmekte. O Sıfır gözüken grafiğin üzerine tıklıyoruz ve açılan bölümde toplam kazanç kısmında Youtube’den kazandığımız o günlük para miktarını görebilmemiz mümkün.

youtube_adsense_kazanc_grfi

Gördüğünüz gibi toplam kazançlar kısmında gözüküyor sorunsuz şekilde . Tam raporu görüntüle kısmında bu ay seçerseniz aylık olarak youtube kazanç istatisliğine ulaşabilirsiniz. Bol kazançlar Dilerim..

Hakkında Emre Özer

Emre Özer
Php, Javascript, C# gibi yazılım dillerine kendini adamış başarılı bir Webmaster.
Yorumlar

Merhaba, adsense de aylık ödemelere baktığımızda açılış kapanış bakiyesi yazmakta. Son iki aydır “Hiç işlem yok” yazmakta gelirler gözükmemekte. Bu neden olabilir hiç bir ters durumda yaşamadım

Kardeşim ”Ödemeleriniz beklemeye alındı” diye e-mail gelmiş daha yeni gördüm. Bu para kazanmama engel mi? bunu nasıl beklemeden kaldırabiliriz? Birde sizin e-mail adresiniz nedir bir görselli sorum olacak ama buradan paylaşamıyorum. sadece 1 soru 🙂 Şimdiden Allah razı olsun.

Hocam iletişim bölümünden yazabilirsin ödemeler Beklemeye alındı diye gelen mail’de durumu size izah ederler kontrol ediliyordur kazançlarınız ama bu durum kazanmaya devam etmeyeceğiniz anlamına gelmez. Eğer gerçek anlamda hileli bir durum ortaya çıkmamış ise rutin bi kontrol olarak görebilirsiniz. İyi çalışmalar bol kazançlar

Hocam adsense hesabım ve para kazanmam aktif olmasına rağmen ürünler sekmesinde kazançlar sürekli 0 gösteriyor. Bunun nedeni nedir ?

barındırılan – içerik içijn adsense yani 0 yazan kısma tıklayın toplam kazanca bakın

Hocam sıfır yazan kısma tıklayınca N/A yazıyor, bir sonuca ulaşamadım ya.

Ürünler kısmını ararken geldim, raporlarda ürünler kısmı da yok sizin dediğiniz gibi tüm raporları göster deyince de rapor yok yazıyor, ürünler kısmı neden yok nasıl getiririz yardımcı olabilir misiniz

merhabalar Adsense panelinize girin PErformans Araçları deyin. Kontrol etmek istediğiniz günü seçin ardından urunler işlemi yapın ürünleri görebileceksiniz iyi çalışmalar

Arkadaşım benim orda toplam kazanç 3 tl tahmini kazanç 0 tl gözüküyo hangisi doğru

Toplam kazancınız doğru tahmini kazanç sıfır olarak gözüküyor hepimizde..

PEKİ TŞK , AMA TAHMİNİ KAZANÇ HİÇ GÖRÜNMİCEK Mİ
TAHMİNİ KAZANÇ OLMADAN PARAYI ALABİLİYORMUYUZ ?

Adsensin bildiğiniz gibi bir eşik sistemi var. Dolar bazında çalışırken bu hesap eşiği 100 Dolardı. TL bazına geçtiğinde bu eşiği 200 Türk Lirası olarak değiştirdi. Sadece Youtube kullanıyor ve ADsenseyi aktif olarak(Website reklam geliri) olarak kullanmıyorsanız Her ayın 15. de kesinleşmiş kazançlarınıza bakın. 200 Lira üstüyse o ayın 23-25 tarihleri arsında paranız hesabınızda olacak..

Benim kesinleşmiş kazançlar 0 , ayın 15 inde görünür mü ( toplam kazanç 10,50 tl )

Ayın 15inde 10,50 TL kazandığınız para gözükecektir evet. Fakat 200 Lira olmadan alamazsınız.( Dediğim gibi websiteleriniz varsa ve oradada adsense reklamı kullanıyorsanız oradan kazandığınızla birlikte + youtube kazancınızın 200 TL ödeme eşiğini geçmesi gerekiyor)