Youtube ile Kazanç Kapısı Başladı…

Artık Youtube’ye yüklediğiniz Videolardan para kazanabilirsiniz. Sadece kanalınızda Lokasyon olarak Almanya ingiltere gibi Youtube’nin KAzanç programını desteklediği ülkelerden birini seçmeniz yeterli olacaktır.Bu Sizi hiçbir şekilde riske atmamakla beraber adsense hesabınız varsa eğer farklı bir youtube kanallarınıda kullandığınız adsense hesabına bağlayabilirsiniz.

Ayrıca kanalınıza ait sıfır adsense hesabıda açabilirsiniz fakat adsense hesabınız varsa eğer ikinci bir hesap açma banlanma sebebidir bunu bilerek hareket edin.Yüklediğiniz Videolardan kazançı nasıl elde edeceğiz ? yada kazançımızı nasıl alacağız gibi sorulara konuda cevap vermek isteddim. Öncelikle Eklediğiniz Videolar başka kanallardan çalıntı olursa Kanalınız kapanabilir ve adsense hesabınız riske girer.

Mutlaka ve Mutlaka eklediğiniz videonun Telif haklarını ihlal etmemesi gerekiyor bu konuyu dikkate alarak başlayın bu işe. Eklediğiniz videoyu ziyaretçi izlerken başlangıçta bir reklam çıkar bu reklamdan gösterim başı ve tıklama başı olarak 2 tür ile kazanabilirsiniz.Kazançları adsense kullanıcıları iyi bilirler 100 $ eşiğine ulaştığında tanımladığınız banka hesabına veya Google Tarafından Adresinize Çek olarak ödeme yapılır.

Birkaç tüyo vermek gerekirse Webmaster forumlarında şimdiden işte yok Youtube 250 Video 5 TL 500 Video 10 TL gibisinden konular ve başlıklar gözüme çarpmakta. Arkadaşlar Türk milleti olarak hep hile hurda ile uğraştığımızdan ne kazanabiliyoruz nede diğer Türk Webmasterların kazanmalarını istiyoruz.

TBM neden düşük ? gibi birçok konu karşımıza çıkıyor bari bu işin tadını kaçırmayalım ve gerçekten parayı hakederek kazanalım. Unutmayın 750 Videolu bir kanalınız olsa bile 1-2 Milyon izlenme bile olsa Google gibi teknolojinin devi bu konuya el atar ban yersiniz Telif hakknda dolayı hemde kazandığınız parayı alamazsınız.

Bileğinin hakkı ile para kazanan webmaster arkadaşlara da mani olmuş olursunuz.Çok video çok tık az kazanç yerine , az video gerçek tık ve çok kazanç elde edebilirsiniz.

Bol Kazançlar

Hakkında Emre Özer

Emre Özer
Php, Javascript, C# gibi yazılım dillerine kendini adamış başarılı bir Webmaster.
Yorumlar