Yeşil Sokak Holiganları

Bazı filmler insanın hayatını değiştirir ve insanlığın nasıl birşey olması gerektiğini öğretmeyi amaçlar. Filmin adı kötü gibi gözüksede oldukça etkileyici ve insanın hakkını aramasını nasıl öğreneceğini anlatmaktadır.Hiçbir zaman size yapılmış bir haksızlık karşısında göz yummayın ve hakkınızı aramayı asla ertelemeyin.

Filmde Harvard Üniversitesinden arkadaşını korumak için suçsuz olduğu halde suçlu olduğunu kabul edip, ablasının bulunduğu İngiltereye giden Matt, eniştesinin kardeşi Ben ile takılmaya başlar. Ben ise Tam bir futbol hastası ve West Ham Taraftar grubu lideridir. Matt ise futbol hakkında hiçbir bilgisi olmayan hayatında eğitimden başka hiçbir şeyle uğraşmamış bir genç.

Ben Matt’ı taraftar grubuna adapte edebilmek ve taraftar grubundaki üyelerin onu bir Yanki olarak görmesini engellemek için elinden geleni yapar. Ve sonunda kabul edilir ve maçı izlemek için stada gidilir. Stadda karşı takım taraftarları ile atışan Grub çıkışta bir kavga olacağı bilmektedir bu yüzden Matt’i eve göndermek isterler fakat rakip taraftar Matti izlemektedir.

Matt izlendiğini fark ettiği andan itibaren koşmaya başlar fakat ara kuytu bir yerde karşı takımın fanatik taraftarları Matt’e vurmaya başlarlar tam burada Ben ve ekibi gelip Matt’i kurtarırlar bu an itibari ile çok sağlam bir dostluk başlar. Ben Matt’e kavga etmeyi ve hayattan nasıl keyif alacağını , insanlar hakkında nasıl davranması gerektiği öğreteceği sağlam bir film bizi bekliyor.

Daha fazla konuya girmeden ben size Fragmanı vereyim izleyin ama bir gün mutlaka bu filmi izlemelisiniz;

Hakkında Emre Özer

Emre Özer
Php, Javascript, C# gibi yazılım dillerine kendini adamış başarılı bir Webmaster.
Yorumlar