Yandex Reklam Ağı Hakkında

yandex_partner

Yandex webmaster bölümüne giriş yaptığınızda aşağıda bir bağlantı karşılıyor bizleri. Yandex-Reklam ağı isimli bu bağlantı aylardır beklediğimiz yandex reklam yayıncılığına doğru gidiyor. Şuan bu sayfa rusça ve rusyada faliyet gösteren Tıklama ve Gösterim bazlı reklamlar sunan bir reklam şirketi. Türkiye’de yandex’in oturmasının beklendiği ve oturur oturmaz yandexin Türk webmasterlara bu bölümü de aktif edeceğinin bilincindeyim.

Şuan için halen aktif değil ama çok uzun sürmeyeceğini bildirmek isterim. Tahminlerime göre bu yılın sonunda yada önümüzdeki yılın başlarında Türk webmasterlar için yandex reklam aktif olacaktır.Yandex reklam ağının Aynı Google Adsense gibi olacağını bilmenizi isterim. Yasal ve Legal sitelerin yayın yapacağı bir düzen olacaktır. Ama Google adsense gibi katı kurallarının olacağını zannetmiyorum açıkcası.

Çok yakında Yandex Reklam ağıyla kazanmak Türk webmasterlar için gerçekleşecek.Sizde şimdiden site haritalarınızı yandexe ekleyin ve şimdiden hazırlıklarınızı tamamlayın. Yandexe web sitesi eklemeyi bilmiyorsanız , Yandex’e site ekleme ve Sita haritası gönderme isimli makaleme göz atabilirsiniz.

Hakkında Tosahan

Üniversiteyi yeni bitirmiş, yeni bir şeyler bulma umuduyla internet ortamında kendini bulan, Wordpress aşığı, birkaç ay sonra askere gidecek kişiyim. Bazen 2 bazense 3 bilinmeyenli bir denklem olmayı sürdürsem de şu sıralar çok çabuk kırılan bir MSN şifresiyim :)

6 yorum

  1. Yandex partner e üye olmak istiyorum ama Account owner*: kısmı var adımı yazdım , TR karekte ullanmadım bir çok şey denedim ama bir türlü kabul etmedi. bu uyarıyı veriyor: Account must belong to an individual which is party to a contract. .. nedeni ne olabilir ne yapmak gerek?

  2. Tüzel kişi bölümünü işaretlemiş olabilirmisiniz ? başvuru yaparken Get Starter’e tıkladığınızda 2 seçenek geliyor karşımnıza üstteki seçeneği seçerek devam edin ve global alfabeyi kullanarak türkçe karakter olmadan başvurunuzu yapın.. Ayrıca bilgilendirme Site hitiniz 5k’nın üzerindeyse başvurunuzu yapın aksi halde geri dönüş yapmazlar

    • Selamlar. Ben tüzel kişi yi seçmedim. “Private person or individual entrepreneur” olan kısmı seçtim. ama hata devam ediyor. isimde de türkçe karakter kullanmadım. inan soyadını INAN olarak yazdım. Yardımcı olabilirseniz sevinirim.teşekkürler.

  3. bu sorun bendede var. ilerisine gidilmiyor

  4. Account owner kısmını, {soyisim} {isim} {ikinci isim} formatında yazmanız gerekiyor.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*