PAYLAŞ

Birçoğumuz bu eklentiden haberdarız fakat bilmeyen wordpress kullanıcıları da olabilir diyerek bir içerik hazırlama gereği duydum. Birçok sitemde kullandığım ve her yeni projemde kullanmaya devam ettiğim bir eklenti. Önceleri hem sağ hemde sol sidebar bulunduran temaları tercih ediyorduk fakat artık genellikle tek sidebar yada bir tarafta(sağ yada sol) 2 sidebar olan temalar kullanmaya başladık.

digg_digg_wordpress_sosyalpaylasimeklentisi_sserseri

Bu nedenle yazı içeriğiniz ile birlikte aşağı doğru kayan sosyal medya paylaşım eklentisidir. 24 adet sosyal medya sitesini barındıran ve sizin belirleyeceğiniz sitelerin gözükmesini sağlayabileceğiniz dilerseniz konu içeriğinin üzerinde yada alt kısmında otomatik olarak çıkan yada dilerseniz yazı ile birlikte kayan sosyal medya beğeni ve paylaşım kutusudur.

Digg Digg Eklentisini İndirmek için Tıklayın.

PAYLAŞ
Önceki makaleAndroid Telefonlar ile Video Çekme Uygulaması
Sonraki makaleWordPress Konu içi Sayfalama Butonunu Editöre Ekleme
Üniversiteyi yeni bitirmiş, yeni bir şeyler bulma umuduyla internet ortamında kendini bulan, Wordpress aşığı, birkaç ay sonra askere gidecek kişiyim. Bazen 2 bazense 3 bilinmeyenli bir denklem olmayı sürdürsem de şu sıralar çok çabuk kırılan bir MSN şifresiyim :)

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here