WordPress İçerik oylama eklentisi Yıldızlı

Ziyaretçilerinize sunduğunuz makalelerinizi yine ziyaretçileriniz tarafından oylanması ve beğenilen yazılarınızın sidebar(yan menü) kısmında bir Bileşen yardımıyla göstermenizi sağlayan bir eklenti tanıtacağım sizlere. Eklenti içerisinde bulunan birkaç özellikten bahsetmek gerekirse eklentinin farklı bir kaç teması bulunmakta. Yazıya yapılan oyların ortalamasını ve sayısınıda hemen yıldız kısmının hemen altında göstermekte. Ayrıca 10 adet yıldız puanı verilmesini de sağlamaktadır.

Eklentinin ne gibi bir Faydası Dokunur ?

Aslında bize bu kısmı önemli. WordPress kullanıyorsanız eklediğiniz her eklentinin bir fayda sağlaması gerekiyor. Gereksiz yere eklenti kullanıyorsanız bu sunucuda yavaşlama sorunlarına yol açabilir. Bu eklentinin faydalarını anlatmak gerekirse bazı google arama sonuçlarında çıkan sitelerin hemen altında yıldız ve oylama bilgileri gözükür. Bu eklenti sayesinde yazılarınıza yapılan oylamalar arama sonuçlarında kullanıcıya gösterilir ve yıldızların dikkat çeken bir özelliği olmasıyla google araması yapan kullanıcıyı sitenize ziyaretçi olarak çekebilirsiniz.

Ayrıca ziyaretçilerinizin yazılarınızı ne kadar beğendiği ve kendinizi daha fazla geliştirmeye olanak sağladığı içinde ziyaretçileriniz ve sizinle bir bağ kurması da bu eklentinin önemli faydalarından biridir. Kullanmanız gerektiğini düşünüyorum.

Gd Star Rating Eklentisi

Hakkında Emre Özer

Emre Özer
Php, Javascript, C# gibi yazılım dillerine kendini adamış başarılı bir Webmaster.
Yorumlar