PAYLAŞ

Eklentimizin adı Simple Likebuttons. Bu Eklentiyle başka bi eklentiye gerek duymadan yukarıdaki bahsettiğim 3 paylaşım sitesi üzerinden de beğeni sağlayabilirsiniz. Facebook beğenisi almak yine sitenize ziyaretçi çekmek için gerekli bir işlemdir. Çünkü Makalenizi okuyup beğenen kişi facebook beğen butonuna bastığı zaman zaman tünelinde belirir ve o kişinin arkadaşları bu durumu görerek sitenizdeki makaleyi okumak isteyebilir. Aynı şekilde Twitter ve Google + da bu konuda facebook gibi organik hit sağlayan sitelerdir.

Bu yüzden böyle bi eklentiye ihtiyacınız olabilir diye düşünerek kendi sitelerimde de kullandığım ve memlun kaldığım bu eklentiyi sizlerle paylaşmak istedim.

Eklentinin Gözükmesi ;

share

Eklentinin ayarları ;

simplelikebuttons

Liderseniz Linkedin ve XGN paylaşım platformlarınıda butonlara ekleyebilirsiniz fakat ülkemizde kullanılmadıkları için ben çıkardım..

Eklentiyi indirebileceğiniz adres ;
http://wordpress.org/extend/plugins/simple-likebuttons/

Kurulumu ;
İndirdiğiniz Eklentiyi Admin panelinden yükleyin ve daha sonra aktifleştirin işlem tamamdır.

 

PAYLAŞ
Önceki makaleWordPress Sitenizin Daha hızlı Yüklenmesi için Gerekli Eklentiler -I-
Sonraki makaleBir Mafya Hikayesi Filmi
Üniversiteyi yeni bitirmiş, yeni bir şeyler bulma umuduyla internet ortamında kendini bulan, Wordpress aşığı, birkaç ay sonra askere gidecek kişiyim. Bazen 2 bazense 3 bilinmeyenli bir denklem olmayı sürdürsem de şu sıralar çok çabuk kırılan bir MSN şifresiyim :)

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here