Ustura Dönüyor (Ustura 2 )’u izledim..

Uzun zamandır dizi mecralarında takıldıktan sonra bilgisayarın da önemli eksiklerini giderip oyun sektörüne dönüş yaptım. Dün can sıkıntısından açtığım Ustura Dönüyor filmiyle yeniden film dünyasına yönelir gibi olmadım değil tabi :). “Abi çok iyi ya” cümlesini nadir kullandığım filmlerden. Özellikle kadınların bel bölgesine ve göğüs bölgesine bağladığı silahlara hayran kaldım.

ustura2_orta

“Keser Döner Sap Döner Gün Gelir Hesap Döner ”

Ustura’nın ise bıçak kullanmasına diyecek lafım yok zaten. Adam gerçekten de bu konuda oldukça usta birisi. Fakat filmin başında ortağının öldürülmesi ardından kafasına bir silah dayanması fakat usturanın neden öldürülmediğini filmin sonuna doğru öğreniyoruz. Ustura ortağının ölümünden sorumlu tutulup meksika da bir polis karakolunda asılır. Fakat adam ölmeyi hiç düşünmüyor. Ardından karakola bir telefon gelir ve arayan ABD başkanıdır.

Usturanın serbest bırakılmasını ister ve usturaya bir görev karşılığında Amerikan vatandaşı yapılacağını teklif eder. Ama ustura oralı bile olmaz. Fakat ortağının intikamını almak için ustura teklifi kabul eder. Tekrar meksikaya doğru yola çıkar. Burada Cartellere savaş açan  bir adamın kalbine bağlı olan Roket fırlatma sistemi yüzünden öldürmesi gereken bu adamı korumaya başlar ustura. Ve Amerika’da bu sistemi çözecek birini bulmak için Meksika’dan Amerika’ya götürmeye başlar.

Bu arada dünyanın silah ve savunma sistemi üreticisi Vortez’in bu hikayede payı çok büyük. Kalanını izlememiş olanlar için anlatmıyorum izleyip görün.Sizler için birde Fragman paylaşıyorum youtube’den. Erişim engelli olsa da DNS ile girdiğinizi umuyorum.

Filmin başında ve sonunda Ustura 3’ün uzayda geçeceği bilgileri de verilmekte..

Ustura 2 – Ustura Dönüyor Film Fragmanı :

Hakkında Emre Özer

Emre Özer
Php, Javascript, C# gibi yazılım dillerine kendini adamış başarılı bir Webmaster.
Yorumlar