Thunderbird – Masaüstü Mail Programı

Ücretli yada ücretsiz birçok mailinizi tek panel üzerinden yönetebilirsiniz. Mozilla‘nın el emeği göz nuru en fazla kullanılan Masaüstü mail programı Thundebird sayesinde ekleyeceğiniz E-postalarınız tek panel üzerinden yönetilebilir hale gelecektir. isim@soyisim.com gibi webmail kullanmaya zorlayan ücretli mail hesaplarınızı da yine bu program arayüzünden yönetebilirsiniz. Dilediğiniz e-posta adresiniz ile dilediğiniz kişiye mail gönderebilirsiniz.

Dakikalar içerisinde bütün postalarınızı bilgisayarınıza indirebileceğiniz bu program bütün bu özelliklerine rağmen herhangi bir ücret istemez. Eğer internet sektöründeyseniz ve her sitenizin ayrı bir e-posta hesabı varsa bu program sayesinde bütün e-posta adreslerinizi anlaşılır arayüzü ile Thundebird’e emanet edin. Hem zamandan kazanın hemde iş yükünden..

Thundebird İndirmek için tıklayın.

Hakkında Tosahan

Üniversiteyi yeni bitirmiş, yeni bir şeyler bulma umuduyla internet ortamında kendini bulan, Wordpress aşığı, birkaç ay sonra askere gidecek kişiyim. Bazen 2 bazense 3 bilinmeyenli bir denklem olmayı sürdürsem de şu sıralar çok çabuk kırılan bir MSN şifresiyim :)

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*