The Walking Dead İzliyorum

Bugünlerde o kadar çok bilim kurgu filmi izledim ki sayamam resmen. Her gün yeni bir bilim kurgu filmi çıkmaması beni farklı tarzda dizilere yönlendirdi. Kutsal Damacana’nın korku sahnelerinden korkan bir adamın zombi filmi yada dizisi izlemesi ne kadar normal ?

İlk bölümü izlerken yalan yok korkacağımı sandım ve millet bunu nasıl izliyor gibi düşüncülerin esaretinden kurtulup hemen bir sonraki bölüme geçtim. Saat gecenin dört buçuğuna geldiğinde birinci sezonu bitirivermişim.

Korku filmleriyle arası iyi olmayan arkadaşlar, bilim kurgu filmi bulamıyorsa izleyecek mutlaka farklı dizilere yönelmeli. Bunlardan The Walking Dead’ı şiddetle tavsiye ediyorum. Zombi istilası, dünyanın son günlerinde hayatta kalmaya çalışan bir grup insanın başından geçenleri konu alan ve survivor kategorisine fazlasıyla yakışan bir dizi.

Şuan 3 sezonun sonlarına geldim ve her bölüm birbirinden güzel. Soran olursa dizi 5 sezon. 6. sezonun çekildiğini duydum. Ayrıca ilk sezonu Türkçe dublaj olarak izleyebileceğinizi de belirtmek isterim. Fakat diğer sezonların dublajı varmı bilmiyorum. Altyazı izleyemem diyenlere de ilk sezona başlayın devamı mutlaka gelir hatta bu diziden sonra artık altyazılı filmlerede merakınız artar diyorum 🙂

6. Sezon Fragmanı :

Ayrıca bu tarz oyunları oynamayı da seviyorsanız mutlaka şu oyunlara göz atın 🙂
http://www.oyunmodlari.com/en-kaliteli-10-hayatta-kalmasurvival-oyunu.html

Hakkında Emre Özer

Emre Özer
Php, Javascript, C# gibi yazılım dillerine kendini adamış başarılı bir Webmaster.
Yorumlar