The Walking Dead 7. Sezon Nerden İzleyebilirim ?

Merhaba TWD severler. Bu sene yeni sezona başlayan dizi 2. bölümü yayınladı. Hatta 2 gün sonra üçüncü bölümü yayınlanacak ve birçoğumuz hala nereden izleyeceği hakkında düşünceli. Çünkü FX Tv tarafından yayın hakları satın alındı ve alınır alınmaz da tüm internette yayın yapan yasal olmayan dizi sitelerine bildirim çekildi.

thewalkingdead7sezon

Böylece bu dizi siteleri hit kaynaklarını kaybetti. 7. Sezonla birlikte diğer sezonlarında bölümlerini sitelerinden sildiler. Bende çok koyu bir TWD hayranı olduğum için neredeyse bir gün boyunca yeni bölümü aradım internetten. Fakat bulamadım. Birçok fırsatçı karaktersiz arkadaşlar da dizinin bölümüymüş gibi farklı diziler yayınlamış ve bazılarıda sadece sesi vermiş görüntü yok.

Böyle durumların tez zamanda değişeceğini söylemeden edemeyeceğim. Çünkü alışmamış g*tte don durmaz ve bu nedenle çok yakında bölümler tekrar internette yayınlacak. Ama bunun tarihi ne zaman bilinmediği için alternatif olarak TWD’yi nasıl izleyeceğinizi sizlere aktarmak istedim.

İlk olarak bir torent programı indirmeniz gerekecek. Çünkü bölüm çıkar çıkmaz birçok yabancı Torent sitelerinden indirilebilir hemde çok kaliteli bir görüntü ile. Ardından buradan Türkçe alt yazı indirip VLC yada alternatif bir program ile alt yazılı şekilde dizinin yeni bölümlerini izleyebilirsiniz. Biraz meşakatli bir olay olduğu için birçoğunuz bunu denemeyecek bile. Ama şunu belirteyim şuan ya bu yöntemi kullanacaksınız yada paralı platform üyeliği satın alıp dizinin yayınlandığı tarih ve saatlerde diziyi izleyebilirsiniz.

Not: Yok abi ben bütün bu meşakati çekemem ve parada vermem diyorsanız bölgenizdeki bir CD Marketten yeni bölümü alabilirsiniz yada The Walking Dead alternatifi Diziler başlıklı yazımızdan benzer dizilere göz atabilirsiniz.

The Walking Dead Hangi Kanalda İzlenir ?

The Walking Dead Her Pazartesi DMAX kanalında yayınlanmaktadır. DMAX, NTVSPOR kanalının satın alınmasıyla Tüm Türkiye’de şifresiz olarak izlenebiliyor. Pazartesi günü Amerika ile aynı anda Türkiye’de de yayında.(Alt yazılı olarak izleyebilirsiniz.)

Hakkında Emre Özer

Emre Özer
Php, Javascript, C# gibi yazılım dillerine kendini adamış başarılı bir Webmaster.
Yorumlar

Denemeye niyetim yok pc ağır iki saat torrent sitesinden bölüm indirmeye uğraş çekemem 5 senedir kullanıyorum torrent ben bana izleyebileceğim site lazım ama 3 tür bakıyorum herkes torrent diyor işimiz var arkadaş.