The Internship ile Facebook’tan sonra Şimdide Google

Facebook bir sinema filmine konu olmuştu hatırlarsanız. Sosyal ağ isimli film de Facebook’un kurucusunun hayatını ve Facebook’un nasıl karşımıza çıktığını anlatan sürükleyici bir filmdi. Şimdide Facebook’tan sonra Google Filmlere sahne olmaya hazırlanıyor. İzlediğim son Vince Vaughn filminde ilk defa romantik komedi filminin sonu mutlu bitmedi. Bende kendi kendime dedim ki bir daha bu adamın oynadığı filmi izlemem abi.

Filmin adı Ayrılık belki sizlerde izlemişsinizdir.Gerçekten de Filmden o kadar etkilendim ki Hala unutamadığım Deniz kızı parlayıverdi gözlerimde. Yakında onuda yazarım fakat şu aralar film anlatacak durumda değilim sadece dikkatimi çekti ve dedim ki Google ‘da sonunda Film oldu.  Aşağıdaki  Fragmana Denk gelip Fragmanı izledikten sonra tekrar düşündüm ve Dedim ki Vince Vaughn Candır 🙂

Komedi Tadında yapılmış ve Vince Vaughn danda gerçekten iyi bir oyunculuk performansı beklediğim bir film açıkcası. Gösterim Tarihi olarak7 Haziran Amerika’da gösterime girecekmiş fakat Türkiye’de ne zaman gösterime girer bilinmez.

Hadi Fragmanı izleyelim ;

 

Hakkında Emre Özer

Emre Özer
Php, Javascript, C# gibi yazılım dillerine kendini adamış başarılı bir Webmaster.
Yorumlar