Sitedeki Resimlerinizden Hit Kazanın

Birçok webmasterin bildiği fakat kurnazlık edip kimseyle paylaşmadığı bir kodu sizlere sunmak istiyorum. Google Aramalarında Biliyorsunuz ki sitemize ziyaretçi geliyor. Fakat resimlerinizden ön bellek olduğu için ziyaretçi gelmesi neredeyse imkansızlaşıyor. Ve Görsel aramada tıkladığımızda ise direk resimin URL’una yönlendiriliyoruz buda Gelirini Reklamlardan kazanan ve Zaten Trükiye’de bu işi yapıyorsa aza kanaat eden webmaster arkadaşlarımıza bir faydası dokunur diyerek bu başlığı oluşturdum.

Yapmamız gereken ufak bir kod ile Görsel aramada sitenize ait resimlere tıklayan Ziyaretçiler Resim önbelleği yerine Direk Siteye Yönlendirilsin.

WordPress Kullananlar için Footer.Php Dosyanızın <html> ve <body> taglarından önce eklemeniz gerekiyor. Diğer Hazır Script kullanıcıları ise her sayfaya iframe olan yani wordpress sisteminden yola çıkarak gerekli dosyaya bu kodu eklemeleri yetecektir.

<script type=”text/javascript”>if (top.location != self.location) top.location.replace(self.location);</script>

Kodu Dediğim gibi Sitenize eklerseniz Görsel aramalarda ziyaretçi direk web sitenize yönlendirilecektir. Hiç bir illegal durumu yoktur
ve sitenize zarar vermez.

Bol Kazançlı Günler Dilerim.

Hakkında Tosahan

Üniversiteyi yeni bitirmiş, yeni bir şeyler bulma umuduyla internet ortamında kendini bulan, Wordpress aşığı, birkaç ay sonra askere gidecek kişiyim. Bazen 2 bazense 3 bilinmeyenli bir denklem olmayı sürdürsem de şu sıralar çok çabuk kırılan bir MSN şifresiyim :)

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*