Sadece Sen Filmini İzledim..

Aslında dram filmlerini çok severim, fakat hikayesi böyleyse beni kahrediyor. İzlediğim günden beri ara sıra aklıma gelen ve aynı durumda olsam ne yapardım acaba dediğim bir film Sadece Sen . Gözlerini bir trafik kazası sonucu kaybetmiş ve aynı kazada hem annesini hemde babasını öteki dünyaya göndermiş bir kadının yaşam mücadelesini ve hayatını dövüş sanatlarından kazanan bir adamın kötü yollara girişmesiyle ve yaptığı bazı şeylerin nelere sebebiyet verdiğini gösteren gerçekten son zamanların kaliteli filmlerinden.

sadece_sen_izledim_sserseri

Bir Küçük Eylül Meselesini izledikten sonra Sadece sen gerçekten de bünyeme dokundu. Birgün Bir Küçük Eylül meselesinide yine blogumda sizlere anlatacağımdan emin olabilirsiniz. Dövüş sporlarıyla ilgilenen Ali yeteri kadar para kazanamadığı için mafyaya dahil olur ve tefecilik yapan birinin himayesine girer. İşi zamanında parasını ödemeyen kişileri korkutup parayı geri ödemelerini sağlamaktır. Birgün yine bir iş için adamı takibe başlar. Adamı dairesinde sıkıştırdığında adam kendini ateşe verir ve camdan atlar. Tam düşerken Ali elini uzatır ve adamı tutmaya çalışır. Bu sırada polisler daireye girer ve yoldan bir araba geçmektedir.

Arabanın şöförü ehliyeti yeni almış bir kızdır. Annesi ve babasıyla birlikte ehliyeti yeni almasının şerefine şehirde bir tur atmaktadır. O manzaraya şahit olan kız şoka girer ve araçla kaza yapar. Daha sonra Ali hapise girer ve onu oğlu gibi yetiştiren boks hocasının bunların hiçbirinden haberi yoktur. Ali hapisten çıktıktan sonra bir su dağıtım firmasında çalışmaya başlar. Akşamlarıda otoparkta güvenlikçi olarak durmaktadır.

Otoparkın yaşlı amcasını hergece ziyaret eden hazal birgün yine yaşlı amcayla birlikte dizi izlemek için otoparka gelir, elinde bir kutu kek vardır. Fakat yaşlı amcanın yerinde Ali ile karşılaşır. Ali o gün Hazalı geri göndermek istemez ve beraber dizi izlemeye başlarlar. Bu Ali ile Hazalın ilk tanışmalarıdır. Daha sonra bu dizi izlemeleri Hazal’ın Ali’ye aşık olmasıyla devam eder. Hazal’a gözlerinin neden böyle olduğunu sorduğunda ise Ali yıkılır. Çünkü Hazal Ali’nin hapise düşmesine neden olay günü takla atan arabanın yeni ehliyet almış kızıdır.

sadece_sen_izledim_sserseri_2

Ali bu durumdan sonra kahrolur ve Hazal’a ameliyat olması için ısrar eder. Almanya’ya genç kızın gözlerini açtırmak için dövüşmeye gider. Fakat uzun bir süre geri gelmez. Birgün Hazal’ı tedavi eden hastanede bulur kendini. Hazal ise hastanedekilerle arkadaşlık kurmuş sürekli gelip gönüllü hemşirelik yapmaktadır. Karşılaşırlar fakat Hazal Ali’yi tanıyamaz.Filmi yine anlattım ya baştan sona gerçekten böyle etkisinde kaldığım filmleri kısa kesemiyorum mazur görün beni.

Benden size tavsiye , bu filmi izlemeden ölmeyin gerçekten oldukça kaliteli bir film hikayesiyle oyuncularıyla..

Kalın Sağlıcakla !

Hakkında Emre Özer

Emre Özer
Php, Javascript, C# gibi yazılım dillerine kendini adamış başarılı bir Webmaster.
Yorumlar