Reddit Nedir ? Reddit Kardeşliği

Merhabalar arkadaşlar Sosyal imleme sitelerinden en sağlamlarından biri kuşkusuz reddit’tir. Şimdi biraz reddit’i tanıyalım. Geçenlerde büyük bir olayla daha ismi anılan reddit sosyal imleme sitesidir. Büyük bir olay derken ona da açıklık getirelim reddit’in kurucu üyelerinden birisi intihar etmişti. Reddit Web site sahipleri için bulunmaz nimetler arasındadır. Buradaki yazımda da anlatmıştım sosyal imlemenin ne kadar önemli olduğunu.

Reddit Sitenizde yayımladığınız makaleye ziyaretçi çekmenizi sağlar. Ziyaretçi demek kazanç demektir. Peki bunu nasıl yapar. Siz bir adet Reddit Hesabı açarsınız ve hesabınız üzerinden makalenizin linkini gönderirsiniz otomatik olarak ziyaretçi Google hitli olarak yani tamamen organik olarak sitenize gelmeye başlar. Bunun Arama motoru optimizasyonundaki bir diğer önemi ise aynı içerikte bir başka site sizin makalenizi paylaştıysa PR’si Hit’i ne olursa olsun o sitenin üzerine çıkmanız ve ilk tıklanan olmanız anlamınıda taşır.

Aynı zamanda gönderdiğiniz linkler diğer reddit kullanıcıları tarafından oylanır ve yorumlanırsa linkiniz uzun bir süre sitede kalıcı olur ve bu da sürekli ziyaretçi anlamına gelir. Reddit’i tanıdık şimdi gelelim reddit kardeşliğine.

Bu her zaman yapmak istediğim birşey aslında Şimdi Reddit’e üye olup üye olduktan sonra linkinizi paylaşın ve birbirimize destek olmak amacıyla paylaşılan linklere yorum ve oy gönderelim.Reddit üye adınıza tıklayarak gönderdiğiniz bütün bağlantılara ulaşabilirsiniz. Bu sayfanın linkini Link kısaltma servislerinden kısaltalım ve birbirimize gönderelim. Birbirimize yardım ederek Sürekli Sitelerimize organik hit sağlayalım.

benim reddit hesaplarım ; http://goo.gl/NVTsT / http://goo.gl/ZdUIR

Sizde yorum bölümüne yazarak bu kardeşliğe katılın sitelerimize ücretsiz organik hit çekelim.

 

Hakkında Emre Özer

Emre Özer
Php, Javascript, C# gibi yazılım dillerine kendini adamış başarılı bir Webmaster.
Yorumlar