PopAds.NET’ten Nasıl Ödeme Alırım ?

Önceki yazımda Popads.net’ten bahsetmiştim. 2009 yılında girdiğim internet sektöründe birçok alternatif kazanç yöntemini denedim. Dosya upload sitemde ise ilk defa splash reklamlarını deniyorum bu nedenle Popads ile çalışmaya başladım. Şansıma ki bu dönemde Paypal abi ülkemizdeki faaliyetlerini durdurdu. Yurtdışı ödeme almakta oldukça zorlaştı. Popads, bu konuda alternatif ödeme yöntemlerini sistemlerine entegre etmiş.

Popads, ödeme alma kısmına geldiğinizde Setup Payoneer Account kısmına tıklayarak bir Payoneer üyeliği oluşturuyoruz. Bu oluşturduğumuz üyelik sayesinde Payoneer’e banka bilgilerimizi giriyoruz. Payoneer’in en güzel yanı Türkçe desteğinin bulunması. Bu nedenle zorlanmadan banka tanımlamasını gerçekleştirebilirsiniz. Minimum 20 Dolar kazandığınızda Popads’tan Payoneer banka hesabınıza para çekebilirsiniz. Fakat bu para banka hesabınıza yatmaz ve payoneer’de bekletilir. Bunun nedeni ise Payoneer’in aktarma için belirlediği minimum 50 Dolar limiti.

Popads’tan 50 ve üzeri çekim gerçekleştirseniz bu para otomatik olarak banka hesabınıza yatar. Banka hesabınıza geçme süresi ise en geç 2 gün olan Popads’ten Payoneer’e. 3 gün de Payoneer’den banka hesabınıza. Yani kazandığınız para 5 iş günü içinde banka hesabınızda. Tabi bütün bu işlemlerin birde komisyonu var. Fakat çok uçuk bir rakam değil elbette sadece 3 Dolar !

Son aldığım ödeme ise;

PopAds.NET hakkında geniş bilgi ve üye olmak için tıklayın.

Hakkında Emre Özer

Emre Özer
Php, Javascript, C# gibi yazılım dillerine kendini adamış başarılı bir Webmaster.
Yorumlar