PopAds ile Splash Reklamlardan Kazanın

Bu reklam sistemi Website sahiplerine hitap eder. Google Adsense gibi text tabanlı reklam firmaları ve tıklama başı reklam firmaları ile arası bozuk olanlar veya yüksek hiti olduğu halde para kazanamayanlar için geçerlidir.

Adsense alternatifi olarak kullanabileceğiniz(Ben sistemlerimde kullanıyorum herhangi bir sorun teşkil etmiyor, ayrıca kullanan birçok webmaster gördüm.) güvenilir ve yüksek gelirli bir splash reklam firması Popads. Yayıncı paneline giriş yapmış bir kullanıcıda popads reklamları gözükmemektedir. Yani sitenizi ziyaret eden bir yayıncı açılan splash reklamları göremeyecektir.

Popads’a Üye Ol

Bu şekilde bir önlem alan firmada banlanma gibi sıkıntılarınız ortadan kalkacak. Ziyaretçi kaynağınız yurt dışı ise daha fazla kazanma ihtimalinizde ortaya çıkıyor. 1000 gösterime 3 dolara kadar kazanabilirsiniz.

popads

Bilmeyenler İçin Splash Reklam Nedir ?

Splash reklam, sitenin içerisine yerleştirilen bir kod sayesinde ziyaretçi o sayfada herhangi bir yere tıkladığında otomatik açılan reklam modelidir. Bu açılan splash reklamlar görüntülenmekte olan sayfanın üzerinde değil sayfadan bağımsız olarak arka tarafta açılır ve ziyaretçi tarafından kapatılabilir.

Yüksek hitli sitelerin tercih etmesi gereken Splash reklam birimi ortalama 1k(1000) için kazançlar sunar. Yerel birçok firma da kullanabileceğiniz Splash reklamlarından ciddi paralar kazanabilirsiniz. Kazanç sağlayan bir sistem olmasına karşılık dezavantajları da bulunmuyor değil tabi ki.

Ziyaretçileriniz bu reklam türünden sıkılabilir ve ziyaretlerini artık gerçekleştirmeyebilir. bu nedenle tercih edip etmemek hem size hemde sitenizin durumu ile baştan sona alakalıdır.

Hangi Tür Siteler Splash’ı Tercih Etmeli ?

Dosya paylaşım, resim upload gibi hizmet siteleri genellikle Splash reklamı alternatif reklam olarak kullanmaktadır. Genel blogların bu tarz reklamlar yerine Adsense gibi text üzerinden ve sitede belirlenen bir alanda gözüken reklam modelleri ile tanıtım yazısı reklam modeline yönelmeleri daha doğru olacaktır.

Popads’a Üye Ol

Hakkında Emre Özer

Emre Özer
Php, Javascript, C# gibi yazılım dillerine kendini adamış başarılı bir Webmaster.
Yorumlar

Popads ile 2 adet download sitesinden kazanç sağlıyorum. Yüksek getrisi oluyor. Hele yabancı hite çok daha fazla getiriyor.

birçok indirme sitelerinde kullanılıyor dikkatimi çekti. Sağlam bir firma mı ?

Yeterince sağlam bir firma, şuan bende kullanıyorum ve gayet başarılı istatisliği falan. Umarım bozulmaz !