Neteren Doğal Beton Cephe Kaplama Ürünleri

Neteren, dekoratif duvar / tavan / cephe paneli olarak isimlendirilen yapı elamanlarını müşterilerine sunan bir firmadır. 2005 senesinde İspanya’nın Barselona kentinden ithal etmeye başladıkları (ve aynı zamanda Türkiye distribütörü oldukları) NETEREN Total Panel kaplamalar sayesinde ülkemizi ‘doğal taş görünümlü polyester fiberglass duvar paneli’ olarak isimlendirilen yeni bir dekoratif ürün ile tanıştırmıştır.

Bu şekilde ülkemizde doğal görünümlü polyester panel sektörünü yaratan, hayata geçiren firma olmayı başaran Neteren, aradan geçen zaman zarfında cafe zincirleri ya da zincir mağazalar, oteller ve çoğunluğu hizmet sektöründe bulunan işletmelerin ağırlıkta olduğu binlerce müşterisine dekoratif duvar kaplama alanında başarılı projeler hazırlamış. Ülkemizdeki birçok şehrin yanı sıra yurt dışındaki bazı bölgelere, çok sayıda ülkeye de ürün satışı ve montaj hizmeti veren Neteren, kuvvetli kurumsal yapısı ve müşteri memnuniyetini ön plana alan mükemmeliyetçi çalışma anlayışı sayesinde sektörün en önemli ve özel markası haline gelmeyi başarmış.

Neteren Hizmetleri

Neteren, proje analizini, satışı, teslimat ve hızlı montaj işçiliğini bir arada sunan hizmet anlayışıyla sunduğu malzemelerinin kalitesinin yanında müşterilerine sağladığı hizmetlerin çeşitliliği ve kalitesiyle de öne çıkıyor.

Distribütörü olduğu İspanyol panellerin dışında kendi bilgi birikimleriyle yarattığı yeni nesil dekoratif panel kaplama ürünleri de sunan Neteren, bu alanlarda kendilerine satış yapacak olan işletmeler değil de çözüm ortağı arayan firmalar açısından çok cazip bir seçenek olarak görünüyor.

Farklı hammaddelerden üretilen doğal görünümlü yeni paneller ve özellikle doğal içerikli ( çimento ve taş )kaplamaları piyasaya sunan firma, ürünlerinde ‘montajda pratiklik ve tasarımda fonksiyonelliği’ esas alıyor. Dolayısıyla estetik ihtiyaçları karşılayan ürünlerinin aynı zamanda uygulama kolaylığı sağlayan ve minimum maliyetlerle uygulanabilen/kullanılabilen ürünler olmasını sağlıyor.

Neteren İle Temasa Geçmek

Şirketin sunduğu hizmetler ve tasarımları hakkında bilgi almak isteyen kişilerin https://www.neteren.com adresini ziyaret etmelerini öneririz. Bu sitede firmanın sunduğu hizmetler ve ürünlerle ilgili bilgilerin yanı sıra şirketin sahip olduğu referansları sağlayan firmalar ve tamamlanan projeler konusunda bilgiler de yer alıyor. Firma ile temasa geçmek isteyenler ise iletişim sayfasındaki bilgilerden faydalanabiliyorlar.

 

Hakkında Emre Özer

Emre Özer
Php, Javascript, C# gibi yazılım dillerine kendini adamış başarılı bir Webmaster.
Yorumlar