Link Kısat Para Kazan 1000 Gösterime 7,5$ Kazan

Merhaba Ahali , Adf.ly den sonra şimdide yeni kahramanımız ortaya çıktı. Bu işten ciddi gelir elde etmek isteyenlerin tercih etmesi gereken yeni sistemin adı CC . CC ile 1000 gerçek gösterime 7,5$ para kazanabilirsiniz.

Şuan için yeni başladığımdan dolayı ödeme kanıtını buraya ekleyemeyeceğim ama ödeme alır almaz ödeme kanıtı buraya eklenecektir. Basit ve mantığı aynı olan sistemde ne yazık ki script kodu ile bütün web siteye eklenemiyor. URL’leri tek tek elinizle kısatmanız gerekiyor fakat gerçekten adf.ly ye göre kazanç oldukça iyi.

Adf.ly den daha fazla para kazanmak isteyenlerin tercih etmesi gereken bir sistem. Daha çiçeği burnundaki bu sistem ile bizde biraz kazanalım değeilmi :). Açılışa özel olarak 1000 gösterime 7,5 $ veriyorlar elinizi çabuk tutun benden söylemesi ..

CC’ye hemen kayıt olmak için tıkla

Yorum bölümüne sorun ve sıkıntınızı yazarsanız yardımcı olurum…

Hakkında Tosahan

Üniversiteyi yeni bitirmiş, yeni bir şeyler bulma umuduyla internet ortamında kendini bulan, Wordpress aşığı, birkaç ay sonra askere gidecek kişiyim. Bazen 2 bazense 3 bilinmeyenli bir denklem olmayı sürdürsem de şu sıralar çok çabuk kırılan bir MSN şifresiyim :)

2 yorum

  1. vermiş olduğunuz bilgiler için çok teşekkür ederim.

  2. bende para kazanmak istiyorum. Bilgiler çok güzel. Teşekkürler.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*