J.I.Joe Misilleme Filmini İzledim..

Hayalimde hep film sitesi açmak vardı nedense 🙂 . Bir zamanlarda oyun download sitesine merak sarmıştım. Ama bu meraklarımı sanal suç yönetmeliğini okuduğumda bıraktım. Filme düşkünüm hemen hemen hergün yeni bir film onuda yapmasam mutlaka beklediğim filmlerin fragmanlarını tekrar tekrar izler film hakkında bilgi sahibi olurum.J.I Joe’nin ilk filmini izlerken gerçekten filmden etkilendim. Cehennem meleklerinde birçok ünlüyü bir araya getirmişlerdi aslında cehennem meleklerindeki fikirin başlangıcı J.I.JOE .

İkinci filmde gerçekten ilk film kadar etkili. Amerikan başkanının kılığına giren ezeli düşmanımız J.I.Joe’nin işini bitirmek için bir göreve yollar. Görevi başarı ile tamamlayan J.I.Joe Amerika’ya dönmek için beklerken gönderilen destek timi J.I.Joe’yi yok etmek için emir almıştır. O saldırıdan kurtulan 3 kişi bu oyunu bozmak için Bruce Wils’in canlandırdığı Generalle iş birliği yapar ve kılık değiştiren Ezeli düşmanın maskesini indirir. Oyunculuk güzel Aksiyon efektleri , modern silahlar ve filmin olmassa olmazı Kılıç samuray dövüşleri de filmi diğerlerinden farklı kılıyor.

J.I.Joe : Misilleme Fragmanı :

Hakkında Tosahan

Üniversiteyi yeni bitirmiş, yeni bir şeyler bulma umuduyla internet ortamında kendini bulan, Wordpress aşığı, birkaç ay sonra askere gidecek kişiyim. Bazen 2 bazense 3 bilinmeyenli bir denklem olmayı sürdürsem de şu sıralar çok çabuk kırılan bir MSN şifresiyim :)

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*