Her Erkeğin İzlemesi Gereken Filmler Listesi

Erkeklere özgü şeyler var ya bu hayatta işte  bunlarda erkek adamın mutlaka izlemesi gereken filmlerde bu hayatın bir parçası. Sadece erkeklerin izlemesi değil tabi ama izlediğinizde evine bağlılığı, aile babası olmayı, camdan olmadığını ve kolayca kırılmaman gerektiğini öğreneceğin tarzda yani.

Baba Serisi

Mafya filmi olarak bilinse de aslında aile bağları üzerine kurgulanmış kendileri IMDB’nin en iyiler listesinin daimi üyesidir. Seriye ilk filmden başlayın, uzun bir seri olacak ama yavaş yavaş sindire sindire izleyin.

Er Ryan’ı Kurtarmak

Arkadaşlık bağını ve bir ailenin geride kalan son üyesini annesine kavuşturmak için koca bir Kıta’da bir çocuğu arayan birkaç iyi asker. askerliği, askerlik arkadaşlığını ve bir anneye verilecek en büyük hediye onun son parçası olduğunu öğreneceğiniz filmden sonra vay be diyeceğiniz cinsten. İzleyin, mutlaka izleyin.

Forest Gump

Filmi izlerken neymiş nasılmış yok artık derken gözleriniz ekrana kilitlenmiş bazı durumlarda damlalar sel olurken, evet yanlış duymadınız erkeklerde ağlar başarılı olabilmek için neler gerekli, hayatının aşkını bulmak için k.çını yırtmaman gerektiğini, elindekiler ile mutlu olmayı bilmen gerektiğini ve mücadele etmekten asla vazgeçmemen gerektiğini öğreneceksin. Ayrıca senin için hiçbir amacı olmayan şeylerin birçok insan için umut olabileceğini hiçbir zaman aklının bir köşesinden çıkarmayacaksın.

Babam İçin

Babasını kaybeden ufak bir Liverpool taraftarının babası için İstanbul’a gelip büyük finale girmesini konu alan ve aile için her türlü fedakarlığı yapmamız gerektiğini anlatan yine canınızı çok yakacak bir film.  İyi evlatlar yetiştirin, öldükten sonra bile anınızı yaşatsın.

Yeşil Sokak Holiganları

Hayat hep bir mücadele içinde geçiyor. Evlilik, çocuk, kardeş, baba, anne derken bir yarımız sürekli işte bir yarımızda işten arta kalan yorgunluğu atmakla meşgul. İster istemez yorgunluğumuz oluyor ama bu film sayesinde camdan olmadığınızı ve mücadeleden asla vazgeçmemeniz gerektiğini öğreneceksiniz. 2 filmlik bu seriye çok kendinizi kaptırıp karşınıza çıkan ilk kişiye yumruğu çakmayın aman haa.

Yukarı Bak

Görünüşte basit bir animasyon filmi ama filmi izleyipte gözlerinden yaş akmayanı görmedim. Sevdiğin için ne kadar fedakar olabilirsin, kadınlar anamızdır, bacımızdır, eşimizdir.  Neşet ertaş üstad ne güzel demiş, “Kadınlar insandır, biz insanoğlu” diye. Bu filmler bilinçlenmemizi ve onlara zarar vermemizi bir nebzede olsa engelleyebilir.

Babam Kedi

İşimize de çok kapılıp sevdiklerimizi ihmal etmeyelim lütfen. Çocuklarımıza vakit ayıralım onlara anne baba sevgisinden mahrum etmeyelim. Bu film, babası tarafından ihmal edilen bir çocuğa kedilere fısıldayan adam tarafından yapılan bir güzellik.

Çınar Ağacı

Ailenin ne demek olduğunu ve ne kadar önemli olduğunu anlatan mükemmel bir film. Yine gözler çeşme olacak ama olsun.

Umut

Bir babanın çocuğu için canından vazgeçişini ne güzelde anlatmışlar. İçimize umut olsun, çocuklarınızı sevin.

Babam ve Oğlum

Anlatmaya gerek yok mikemmel.

Benden bu kadar sizlerde izlediğiniz ve bir erkeğin izlemesi gerektiğini düşündüğünüz filmler olursa yorum kısmından yazarsanız bütün dünya duymuş olur. Hadi iyi seyirler

Hakkında Emre Özer

Emre Özer
Php, Javascript, C# gibi yazılım dillerine kendini adamış başarılı bir Webmaster.
Yorumlar