Haziran 2013 Adsense TBM Düşüşleri

Haziran ayı biz webmasterlar için iyi geçmeyecek galiba.Bu ay TBM’de müthiş bir düşüş yaşamaktayım. Korktum ilk başta tek bende mi var bu sorun , sıkıntı diye ama birkaç arkadaşla daha görüşünce TBM 0.03$ lere düşmesini normal karşıladım.Birçok sıkıntının atlatıldığı ülkede Doların da yükselmesi gösteriyorki Google bize bu ay daha az para gönderecek. Normal bir artık değil 4 günde 10 cent değer kazandı dolar.

700 $ da 70 Lira değer demek bu. Hani Enflasyon yüzünden olsa anlayacağım da bu durum bayağı bi farklı. Direniş , piyasa ve borsayıda vurdu illaki. Olsun canları sağolsun bir ayda az kazanalım. Dediğim gibi kormanıza gerek yok ilk başlarda bende korktum fakat bir kaç webmaster arkadaşla görüşünce rahatladım. Onlar da da hemen hemen aynı oranda bir düşüş mevcut.

 

Hakkında Tosahan

Üniversiteyi yeni bitirmiş, yeni bir şeyler bulma umuduyla internet ortamında kendini bulan, Wordpress aşığı, birkaç ay sonra askere gidecek kişiyim. Bazen 2 bazense 3 bilinmeyenli bir denklem olmayı sürdürsem de şu sıralar çok çabuk kırılan bir MSN şifresiyim :)

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*