[Güvenilir] GittiGidiyor Reklam Firması

Merhaba arkadaşlar sizlere deneyimlerinden bahsetmeye devam edeceğim ve güvenilir ödeme alabildiğim reklam firmalarını sizlere tanıtacağım.Bir çoğunuz Gittigidiyor.com’u  biliyordur bilmeyenler için bahsetmek gerekirse piyasada bulunan ve Türkçe Ebay sitesi olarak bilinen Kullanıcıların ürünlerini satabileceği veya açık arttırmaya koyabileceği güvenilir bir E-ticaret sitesi. Peki Webmaster arkadaşların şu günlerde alternatif reklam firmaları aradığını gördüğümden bende reklam firmaları hakkında yazmak istedim bu günlerde.

aff.gittigidiyor.com Sitesi üzerinden başvuru yapabileceğiniz bu firmanın reklamları sitedeki ürünlerden oluşmaktadır. Reklamları oluştururken çececeğiniz katregori üzerinde satışta bulunan ürünlerin gösterimi yapılır. Örneğin Fotografçılıkla alakalı bir siteniz varsa eğer Fotograf makinası veya aksesuar ürünlerini seçerek Sitenize göre optimize edebilirsiniz.

Ödemelere gelince Kazançınız 100 TL ‘ ye ulaştığında %12’lik kısmı kesilir yada fatura kesebiliyorsanız eğer 118TL olarak size ödeme yapılır.Fatura kesemiyorsanız 88TL ödemeniz yatırılır. 100 TL üzerine ulaştığınızda ödeme yapılmasını istiyorum düğmesine tıklayarak ödemenizi isteyebilirsiniz.

Ödeme nereye Yapılır ?

Ödeme EFT yoluyla yapılmaktadır. Herhangi bir banka hesabınıza ödemenizi isteyebilirsiniz.Defalarca ödeme aldığım oldukça sağlam bir firmadır.

Hakkında Tosahan

Üniversiteyi yeni bitirmiş, yeni bir şeyler bulma umuduyla internet ortamında kendini bulan, Wordpress aşığı, birkaç ay sonra askere gidecek kişiyim. Bazen 2 bazense 3 bilinmeyenli bir denklem olmayı sürdürsem de şu sıralar çok çabuk kırılan bir MSN şifresiyim :)

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*