Gta Sevenlerin Oynamak isteyeceği 20 Oyun

Gta, çocukluğumuzun oyun serilerinden biridir. Halen yeni versiyonları ile kendini göz önünde tutan bu başarılı oyun serisini tekrar tekrar sıkılmadan oynayanlardansanız şimdi sizinle buluşturacağımız bu 20 oyunuda mutlaka deneyin deriz.

Bully: Scholarship Edition

Yine Rockstar çıkışlı fakat çete savaşlarını okul çağlarına indiren başarılı bir yapıt. Oyunun bütün platformlarda sürümleri vardır. Android telefonlarınızla bile oynayabilirsiniz.
Yapım Yılı : 2006

The Saboteur

Olayı biraz daha farklı kılıp, 2. dünya savaşı dönemlerinde Nazi birliklerine sabotajlar düzenleyebildiğimiz yine güzel oyunlardan biridir.
Yapım Yılı: 2009

L.A. Noire

İşleri biraz daha farklı kılalım ve polislik görevini üstlenelim. Suç dünyası artık başarılı bir dedektiften korkacak. Yine Rockstar mutfağından…
Yapım Yılı: 2011


Far Cry 3

Farklı bir dünya gibi görünsede konsept olarak aynı GTA. Açık dünya ve kontrolün sizde olduğu güzel bir senaryo.
Yapım Yılı: 2012

Assassin’s Creed Unity

Ubisoft’un uçmalı kaçmalı suikast oyunu. Eski dünya düzeni ve esrarengiz bir atmosferi bulunan kaliteli oyunlardan biri.
Yapım Yılı: 2014

The Godfather II

Büyük baba sahnede. Çok sevilen baba serisinin oyunlaştırılmış hali. Mafya babası olmak için çaba sarfetmeniz gerekecek.
Yapım Yılı: 2009

Assassin’s Creed IV: Black Flag

Assasin’s Creed heyecanını birazda gemilere taşımak isterseniz tercih edebilirsiniz. Yine açık dünya, gelişmiş şehir ve güzel bir oyun imkanı.
Yapım Yılı: 2013

Dead Rising 3

Ölü bir ada ve hayatta kalmaya dayalı bir düzen. Kıyamet sonrası (Post-apocalypse) tarzı diye de adlandırabileceğimiz bir tarzı var.
Yapım Yılı: 2013

Saints Row: The Third

Gta serisine benzerliği oldukça yüksek bir oyun serisidir Saints Row. ve o serinin üçüncü oyunu.
Yapım Yılı: 2011


Sleeping Dogs

Sadece Gta serisi değil, Max Payne, Saint Row, Watch Dog serisini de sevenlerin denesi gereken tarzda.
Yapım Yılı: 2012

State of Decay

Günümüzün popüler yapımları içerisinde kımayet sonrası öğeleri barındırıyor ve biz bunun farkındayız. Yine bu tadı verecek bir yapım, zombisi bol kanı bol…
Yapım Yılı: 2013

Just Cause 2

Terör ve örgütleri ile dünyayla küs olan bazı ülkeleri karıştırma görevi sizde. Tam bir ajansınız ve kocaman açık bir dünya sizin emrinizde..
Yapım Yılı: 2010

Mafia 2

Çete savaşları ve açık dünya. Mafia 2 bu konuda tam bir klasik. Sicilya mafyalarının Amerika’da hüküm sürdüğü yıllar…
Yapım Yılı: 2010


Lego City: Undercover

Aksiyon, macera dolu bir Lego dünyası. Hayal güçlerimizi zorlayan lego karakterlerini suç üstü yapabileceğiz. Başarılı bir polisi canlandırıyoruz.
Yapım Yılı: 2013

Scarface: The World Is Yours

Yaralı Yüz mafya filmini bilmeyen yoktur. Hatta Gta VC’nin son sahnesi bu filmden aklınıza gelebilir. İşte o filmin oyun hali…
Yapım yılı: 2006

Gun

Vahşi batı yılları. Atın sırtında en hakiki kovboy biziz. Bir kasaba ve bu kasabada birtakım görevlere koşturacağımız açık dünya oyunu.
Yapım Yılı: 2005

Mafia 3

Buda 1960’lı yılların mafyası. Diğerinden farklı olarak biraz daha modern şehir tasarımı, araçlar ve silahlar.
Yapım Yılı: 2016


Driver San Francisco

Gta’nın özgür dünyasını yaşayacağınız bir oyun. Çokca araba marka ve modeli ve San Francisco şehrinin 305 km’lik bir yol ağı.
Yapım Yılı: 2011

Just Cause 3

Hızlı ajan olduğumuz Just Cause serisinin son versiyonu. Daha modern grafikler ve aynı oyun anlayışı devam ediyor.
Yapım Yılı: 2015

Watch Dogs ve Watch Dogs 2

Sırf başlığı bozmamak için bu seriyi birleştirdik :). Watch Dogs sağlam bir hacker olma ve caddelerdeki sokaklardaki kırmızı ışıkları dahi hackleyerek intikam peşinde koşup maceradan maceraya atlayabileceğiniz bir oyun serisi. Açık konuşayım, Ubisoft’un Gta serisi ile yarışması için yaptığı bir oyun. Bu kadar NET!
Yapım Yılı: 2014 – 2016

Hakkında Emre Özer

Emre Özer
Php, Javascript, C# gibi yazılım dillerine kendini adamış başarılı bir Webmaster.
Yorumlar