Google Plus ile Topluluklar Oluşturun

Sosyal ortamda hızla üye kaybeden Facebook , Google + ‘ın hızla yükselişini durdurabilmek için Google Reklamlarını kullanmaya başladı. Yaklaşık olarak Aylık 100 Milyon üye kaybı yaşayan facebook sorunu şu sıralar çözmüş olasa da Google Plus yükselişine devam ediyor. Web Sektöründe Google işini iyi yapan başarılı bir firma. Google Plus ile İnsanlar internette dolaşırken bile birbiriyle bağlı kalacak şekilde tasarlanmış bu sosyal paylaşım sistemi insanlar arasında hızla yükselirken çoğu facebook sayfasının benzerleri de Google Plusta açılmaya devam ediyor.

Türkiye’de daha yeni yeni yükselen Google Plus’ta bir Hayran sayfası açarak ilerleyen zamanlarda hızla üye kazanıp bunu bir gelir yolu olarak kullanabilirsiniz.Biliyoruz ki Facebook sayfalarından reklam vererek aylık binlerce Türk Lirası para kazanan arkadaşlarımız mevcut. Bunun nedeni maliyetinin az olması ve insanların en çok kullandıkları sistem olması nedeniyle tercih edilen bir platform sosyal medya reklamcılığı.

Google hesabınıza giriş yaptıktan sonra Google Anasayfasında Sol üst köşede İsminizin yanında + işareti olan kısma tıklayarak Google Plus sayfanıza gidebilirsiniz. Sayfaya giriş yaptıktan sonra Yine sol Tarafta Küçük simgeler aracılığı ile oluşturulmuş navigasyon’da Topluluğa tıklayarak yeni Bir Google Plus Sayfası oluşturabilirsiniz.

Hakkında Emre Özer

Emre Özer
Php, Javascript, C# gibi yazılım dillerine kendini adamış başarılı bir Webmaster.
Yorumlar