Google Anahtar Kelime Aracı Kapandı ya Alternatifleri ?

Merhabalar yine 2013 yılında biz webmasterlara verilen en büyük zararlardan bir diğeri de Google anahtar kelime aracının kapanmış olması. Yeni yazacağımız makaleler de , yeni açacağımız sitelerde hangi konuya yoğunlaşmamız hangi kelimeye ağırlık vermemiz gerektiğini bize sunan Google Anahtar kelime aracının kapanması ile webmasterlar alternatiflere yoğunlaştı.

Google Anahtar Kelime Aracı Alternatifleri

Bu hizmetin kapanması ile birkaç alternatif ön plana çıktı. Bing Kelime Analiz aracı nı kullanarak Google kelime aracının yaptığı tesbitlere ulaşabilirsiniz. Fakat dünyanın en büyük arama motoru ile karşılaştırdığımızda pekte çok faydasının olacağını zannetmiyorum

Buyurun : Bing Kelime Sorgulama aracı

Bir diğer ve sizlere tavsiye edeceğim araç ise Wordtracker sitesi.  Aranan kelimelerin analizlerini yapmakta olan bir web sitesi. Hemen hemen Her dil ve ülkeye göre yapılan analizleri de sitede bulabilirsiniz. Trend kelimeler , Google da yükselmek için gerek duyacağınız her türlü anahtar kelime sorgulama sitesidir.

Buyurun : Wordtracker

Hakkında Tosahan

Üniversiteyi yeni bitirmiş, yeni bir şeyler bulma umuduyla internet ortamında kendini bulan, Wordpress aşığı, birkaç ay sonra askere gidecek kişiyim. Bazen 2 bazense 3 bilinmeyenli bir denklem olmayı sürdürsem de şu sıralar çok çabuk kırılan bir MSN şifresiyim :)

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*