GelirOrtakları Kazanç Sistemi

Türkiye’de internetten para kazanmak için ya deli olacaksınız yada gerçekten bu sektöre gönül vermiş olacaksınız. Çünkü internetten para kazanma olayı ekmeğin aslanın ağzında değil taa kuyruğunun ucunda olduğu bir sektör.Türklerin birbirini çekememesi ve tutmuş bir sitenin aynısını açıp bende kazanabilirim diye düşünmesi bu sektörde başarıyı imkansızlaştıran bir durum haline geliyor.Şöyle örnek vermek gerekirse eğer Flash oyun sektörü en canlı sektörlerden birisi.

Fakat domain sorgulama sayfasına girin ve aklınıza gelen herhangi bir flash oyunla alakalı bir sorgu yapın ne ile karşılaşacaksınız görün neredeyse herhangi bir flash oyun ile alakalı kategoride her domain dolu. Çoğu aktif çoğu pasif sitelerden oluşuyor. oyun kelimesini falan geçtim artık örneğin sonic oyunları kelimesi bile dolu. Bende elbet bu sektörde tutunmak isteyen biriydim zamanında ve o zamandan kalma birkaç domainde elimde var ama ben herkesten farklı bir tarzda devam etmeyi seçtim.

Örneğin atari oyunları ile alakalı bir site kurduysam buna tarihi dokuyu da kattım. Atarinin tarihinide anlattım küçükken gittiğim atari salonlarınıda tanıttım anlayacağınız sadece oyun paylaşmadım. Sonic oyunları , kız oyunları zeka oyunlar , super mario oyunları , beceri oyunları  gibi birçok alanda bir sürü site var ve bu siteler neredeyse birbirinin kopyası.Başarı nasıl bekleyeceksin herkes aynı şeyi yaparsa bu iş böyle yürümez.

Zaten dediğim gibi ekmek aslanın kuyruk ucuna kadar gitmiş bir sektör farklı olanı yapacaksın. Son günlerin multimilyoneri Aslanoba gelecek senin bu proje tutar ortak diyecek ve verecek sana milyon doları. Ya da basit işlerle uğraşıp böyle az öz kazanacağın ama kazandığını alabileceğin sistemler araştıracaksın.

Lafıda amma uzattın arkadaş ! dediniz sanırım ve asıl konumuza dönelim. Gelir ortakları sistemi kampanyaları sistemine ekler ve sizlere sunar. Sizde kampanya ya başvuru yaparsınız eğer başvurunuz onaylanırsa kampanyayı tanıtmaya başlarsınız. Birçok alternatifi mevcut. Facebook hayran sayfalarında da tanıtabilirsiniz yada websiteniz de de . Eşi dostu üye yapmak yok ama 🙂

Örneğin bir oyun çıktı ve kendine bir oyuncu kitlesi oluşturması gerekiyor. Bunun için üye yapana 1 TL dağıtıyor. Size Gerliortakları bunun 80 kuruşunu veriyor. Senin tek yapman oyunu tanıtmak ve senin banner veya takip linkinden üye olan her kişiden 80 kuruş kazanman.

Güzel bir sistemi var sadece üyelik istemeyen ve bazen ilk girişte verilen yada oyunda 15 dk kalma süresini tamamladığında kullanıcının sizin hesabınıza aktarılan güzel miktarlar var. Yukarıdaki miktar bir örnekti ve dün aktif olan bir kampanya da ilk giriş te tam 2,35 TL dağıtan bir oyun kampanyası başladı.

Uzun soluklu ama güzel rakamlar kazanabileceğiniz bir sistem deneyin derim. Google’ye gelir ortakları yazarak ulaşabilirsiniz. Bir benzeri de maksigelir. Siz ikisinide başvurun hangisi önce onaylarsa onunla çalışırsınız.

Hakkında Emre Özer

Emre Özer
Php, Javascript, C# gibi yazılım dillerine kendini adamış başarılı bir Webmaster.
Yorumlar