Eski Dostlar Filmini İzledim

eski-dostlar

Eski Dostlar filmi Al Paçino’yu tekrar ekranlara döndüren bir film. Christopher Walken ile birlikte gerçekten de güzel ir film yapmışlar. Hemen filmden bahsetmeye geçelim isterseniz. Daha önceleri birlikte çalışan ve bir kaza kurşunu yüzünden yanlarında bulunan patronlarının tek oğlu ölür. Bu yüzden Al pacino bilerek ve isteyerek cezası çekmek için hapse girmeyi kabul eder. Tam 27 yıl hapiste yatan Al pacino hapiste cezasını çektikten sonra hapisten çıkar.

Cezaevi kapısında Al Pacinoyu karşılayan Walken eski patronları tarafından Al Pacino’yu öldürmek için işi alır. Al Pacino bunu zaten biliyordur fakat walken’in neredeyse yaşayan tek arkadaşı da Al Pacino’dur. Bunu yapamayacağını oda biliyordur fakat Eski Patronları Walker’i torunu alex ile tehdit etmektedir.

Gençliklerinde beraber çalışmış bir çok iş bitirmiş 2 azılı suçlunun ve birbirlerini çok seven bu iki arkadaşın hikayesini anlatan, Hapisten yeni çıkmış bir adamın ölmeden önce istediği herşeyi yerine getirmek ve daha sonra öldürmek isteyen Walker’in son zamanlarda geçirdiği en iyi günleri konu alan bir film.

Her iki oyuncuda zaten kendini çok önceleri kanıtlamış ve bu filmde oyunculukları ile kendilerinden hala söz ettiren yıldızlar. Mutlaka izlemenizi tavsiye ederim.

Hakkında Emre Özer

Emre Özer
Php, Javascript, C# gibi yazılım dillerine kendini adamış başarılı bir Webmaster.
Yorumlar