Devrim – Revulation Dizisi Hakkında

Bu aralar yeni başlayan dizi hakkında biraz beyin fırtınası yapayım dedim ve sizlere anladıklarımı ve dizi hakkında biraz bahsedeyim istedim.Dünyada işler yolunda gitmiyor, elektirik kesintisi ve doğaüstü gerçekleşen bir olay neticesinde bütün herşey duruyor.Araçlar hareket etmiyor , telefonlar kapanıyor , şehirlerin ışıkları bir bir sönüyor.

Televizyonlar kapanırken , devrim diye nitelendirilen olay neticesinde dünya eski çağa yani teknolojinin olmadığı zamana geri dönüyor. Bu olaydan sonra bir daha hiç elektirik olmuyor. Daha sonra insanlar kendi kurdukları köy tarzı yaşantılar ile hayatta kalmaya çalışıyor. Aradan 15 yıl geçiyor ve Devrim olayının kahramanı 15 yıl önce elektiriklerin gitmesinden kısa bir süre önce bir flash belleğe kopyaladığı bilgiler ile devrimin kodsal yapısını bu zamana kadar saklıyor.

Fakat Milislerin lideri bu flash bellekten haberdar ve köye bu flash belleği almaya geliyor.

Fragman ;

Hakkında Tosahan

Üniversiteyi yeni bitirmiş, yeni bir şeyler bulma umuduyla internet ortamında kendini bulan, Wordpress aşığı, birkaç ay sonra askere gidecek kişiyim. Bazen 2 bazense 3 bilinmeyenli bir denklem olmayı sürdürsem de şu sıralar çok çabuk kırılan bir MSN şifresiyim :)

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*