ComboFix ile Bilgisayarınız İlk günkü kadar Hızlı Olsun

İnternette bir Google, birde combofix iyiki üretilmiş diyorum bazen kendi kendime. Virüs mü var, reklamlar anasayfalarınızın yerini mi aldı, durup dururken bilgisayarınızda kasılmalar mı meydana geliyor yada erişmeniz mümkün olan bölümlere artık giremiyor musunuz, sıkıntı yok Combofix var. Arslan simgeli Combofix ile çözemeyeceğiniz problem yok. Arada bir çalıştırın ve bilgisayarınızda rahatlamalar meydana gelsin.

Combofix Neler Yapar ?

  • Combofix ile malware virüslerini temizleyebilirsiniz.
  • Regedit hatalarını onarabilirsiniz.
  • Autorun Virüslerine karşı bir numaralı silahınız olabilir.
  • Disk hatalarını denetler ve bilgisayarınızda hatalı dizinleri düzeltir.
  • Trojan falan zaten dinlemez.

Neden Kullanmalıyım ?

Combofix, Sürekli kullanabileceğiniz bir Antivirüs programı değildir. Bu nedenle ücretsiz bir Antivirüs programı olan Avirayı kullanabilirsiniz. Combofix bir nevi destek programı olarak görülebilir. Bilgisayarınız yavaşladıysa ve süreki virüs algılama hataları alıyorsanız kullanabilirsiniz. Sorunsuz bir bilgisayarda Combofix kullanmanın bir mantığı yoktur. Birkaç ayda bir olmak şartı ile kullanabilirsiniz.

Combofix İndir

Hakkında Tosahan

Üniversiteyi yeni bitirmiş, yeni bir şeyler bulma umuduyla internet ortamında kendini bulan, Wordpress aşığı, birkaç ay sonra askere gidecek kişiyim. Bazen 2 bazense 3 bilinmeyenli bir denklem olmayı sürdürsem de şu sıralar çok çabuk kırılan bir MSN şifresiyim :)

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*