Can Sıkıntısına Birebir Yabancı Dizi : 2 Broke Girls

Son zamanlarda izlediğim en kaliteli yabancı dizilerden biri. 20 dakikalık bölümleriyle bir solukta izlemek isteyeceğiniz Amerikan dizisi. 2 Broke Girls, zengin bir adamın dolandırıcılık suçundan bütün mal varlığını kaybetmesi ve bu adamın kızının(Caroline) hayatına devam edebilmek için berbat bir lokantada garson olarak işe başlamasıyla ve Max ile tanışmasıyla bambaşka bir hikayeye geçiyor.

Her bölümde birbirinden farklı olaylar işleniyor. Kalacak yeri olmayan Caroline’a evini açan Max en iyi arkadaşını bulduğunu çok yakında anlıyor. Birde yarış atları var bu fakir kızların. Kestane ve Max’in diyalogları, Earl’in ölümle dalge geçişi, Oleg’in aşkını bulması ve Patron Han’ın boy takıntısı dizinin en harika tarafları.

Max ve Caroline

Aynı zamanda ekip olan ama bunun farkında olmayan birbirinden ilginç karakter zincirlemesi diziyi gerçekten eğlenceli hale getirmiş. Eğer canınız sıkkın moraliniz bozuksa açın birkaç bölüm izleyin emin olun canınızı sıkan her neyse onu hatırlamak için çok uğraşmanız gerekecek.

Not: Dizi Müstehcen sahneler içermese de küfür ve argo kelimeler kullanılmaktadır.

Dizinin IMDB Bağlantısı: https://www.imdb.com/title/tt1845307/

Hakkında Emre Özer

Emre Özer
Php, Javascript, C# gibi yazılım dillerine kendini adamış başarılı bir Webmaster.
Yorumlar