Çakallarla Dans 2

İlk Filmini başarılı bulduğum için izledim. ŞAhsen bu kadar kötü olmasını da beklemiyordum. Uzun metraj bir filmde taş patlasa 4-5 sahnede gülümsedim. Oysaki ilk filmde kahkahaların havada uçuştuğu o sahneleri hatırlıyorumda gerçekten sadece para kazanmak için çekilmiş bir film olmuş çakallarla dans 2 . Onca para verip sinemaya gidip izleyen arkadaşlarımıza üzülmedim değil.

Birde 9:30 seansına gidiyoruz suyumuzu mısırımızı alıyoruz birde bakmışız ki birşeye yaramaz :). Gerçek anlamda diyorum benim gözümde sınıfta kalmış bir film. Türk halkı zaten nadir sinemaya gider , nadir film izler böylesine isim yapmışsınız ilk filminiz onca insan tarafından sinemada izlenmiş para da kazanmışsınız biraz daha zaman geçsin daha güzelini yapın .

Bunca insanı kandırıyorsunuz sonrada insanların sinema salonlarına gelmesini bekliyorsunuz sizin yüzünüzden diğer film yapımcılarıda ekmek yiyomuyor bu sektörden.

Fragman ;

Hakkında Tosahan

Üniversiteyi yeni bitirmiş, yeni bir şeyler bulma umuduyla internet ortamında kendini bulan, Wordpress aşığı, birkaç ay sonra askere gidecek kişiyim. Bazen 2 bazense 3 bilinmeyenli bir denklem olmayı sürdürsem de şu sıralar çok çabuk kırılan bir MSN şifresiyim :)

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*