Blogger ile Flash oyun sitesi açmak

Blogger, Google tarafından satın alındığından beri seo açısından biraz torpilli bir sistemdir.Ama yine de bloggerin torpilli olması çok hızlı gelişeceği anlamına gelmiyor malesef. Üstünde hergün bir takım çalışmalar yapılırsa ve üstüne düşülürse blogger sisteminiz seo çalışmalarına gerek kalmadan yükselecektir. Hergün güncel tutup hergün konu eklemeniz sitenizi yukarıya taşıyacaktır.

Blogger ücretsiz bir bloglama servisi olduğu için çok kişi tarafından tercih edilmektedir.Bogger ile wordpress’te olduğu gibi istediğiniz dal ve alanda hizmet verebilirsiniz, kendi alan adınızı blogger’a yönlendirebilir ve hiçbir hosting ücreti ödemeden blogger üzerinden bir websitesine sahip olabilirsiniz.Dediğim gibi her alanda kullanılan blogger ile flash oyun sitesi açmak da kolay. Gereken Blogger flash oyun sitesi teması bularak çok kolay bir şekilde temayı blogger sisteme yükleyip sitenizi oluşturabilirsiniz.

Hergün düzenli bir şekilde benim tarafımdan önerilen rakam 5 oyun ekleyerek belirli bir sıraya gelebilir ve blogger tabanlı bir site olduğunuz için aşırı hit yüzünden engel yemeden , hiçbir ücret ödemeden Reklam gelirlerinden para kazanabilirsiniz.

En güzel Blogger temaları için ziyaret edin : Blogger Temaları

Hakkında Emre Özer

Emre Özer
Php, Javascript, C# gibi yazılım dillerine kendini adamış başarılı bir Webmaster.
Yorumlar