Film, Oyun, Sinema, Dizi, Tarih, Belgesel vb.

Blog.Com ile Bedava Profosyonel Bloglar

0

Paravan Blog arayışında olan birçok webmaster’in belkide atladığı ama gerçekten profosyonel anlamda kolay kullanım rahatlığı sunan blog.com WordPress altyapısını kullanmaktadır. Bir hesaptan birçok blog açıp yönetebileceğimiz Blog.Com’u dün denedim.

WordPress Sadeliği ve kolaylığını bizlere sunan Blog.com’da temalar sistemde kayıtlı olan yüzlerce tema arasından seçip buldum.Temayı tek tuşla güncelledim ve yazılarımı girmeye başladım. Depo olarak kullanabileceğimiz 2 GB ‘lık alanda bize tahsis edilmiş bile 🙂 . Resimlerimizi barındıracağımız 2 Gb lık alan fazlasıyla yeter sanırsam .

Dediğim gibi kullanım kolaylığı , tema sayısındaki fazlalık , WordPress’te yapabildiğimiz birçok eklenti ve değişiklikleride blog.com üzerinden gerçekteştirebiliyoruz. İçerdiği eklentiler sayesinde sitemizi Google Webmaster Tools’a saniyeler içerisinde aktarabiliyoruz.

WordPress kullanmakta acemi olan arkadaşların wordpress’i keşfetmeleri için de önereceğim bir sistem. Girin saatlerce günlerce deneyin test edin . WordPress’in nimetlerinden yararlanmaya geç kalmadan başlayın derim.

 

 

 

72 Gösterim

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.