Babam için

Çoğu insan bilmez babasızlığın ne olduğu. Çünkü onların babası vardır erken yaşta babasını kaybeden bir ingiliz çocuğun hayat hikayesini anlatan film sizlerle… İzlerken defalarca gözlerim doldu Will’in hikayesini. Nedense seviyorum böyle bu tarz filmleri çok fazla gündeme gelmemiş izleyicisini kalitesiyle oluşturmuş bir film. Will Bir Liverpool Fanatiğidir. Annesini erken yaşta kaybetmiş 11 yaşında iken babasınıda kaybeden Babasından öğrendiği en büyük şey Liverpool aşkı olan Will 11 yaşında olmasına rağmen liverpoolun hemen hemen her maçını izlemiş futbolcularının hayat hikayelerini ezbere bilen attıkları ilk golleri hatırlayan bir çocuk.

Babası ölmeden önce iki adet Şampiyonlar ligi final bileti almıştır. Maç İstanbul’da oynanan Liverpool Milan maçıdır. Will bir takım arkadaşları aracılığı ile bu maça gitmek istemektedir fakat İngiltere’den İstanbul’a gitmenin kocaman bir hayal olduğunu düşündüğü için her denemesinde vazgeçmektedir. Arkadaşları da ısrarla gitmesi gerektiğini bunu babası için yapması gerektiği söylemektedir.

Will Babası için gitmeyi kabul eder fakat gidecek parası olmadığını bilmektedir, onunda kolay bir yolu elbet var, Babasının son oynadığı bahiste kazandığı 1000 Siterlin.o parayı babasının arkadaşından alarak yola koyulur başına yolda o kadar çok şey gelirki filmin her karesi bir dram fakat sonu mutlu bitmektedir.

İşte bu harika filme ait Fragman En kısa sürede Filmi izlemeniz gerektiğini unutmayın..

Unutmayın ; Her Hayal Bir Gün Gerçek Olur !

Hakkında Emre Özer

Emre Özer
Php, Javascript, C# gibi yazılım dillerine kendini adamış başarılı bir Webmaster.
Yorumlar