Ara.Com.TR Reklam Paneli

Türkiye’de hatrı sayılır webmaster forumlarında bu reklamları görmeniz mümkün. Tamamen Türk Sermayesiyle oluşturulmuş arama motoru olan ara.com.tr reklam bölümünü aktifleştirdi. Hedef siteye reklam verebilir yada reklam yayıncısı olabilirsiniz.İnternet reklamcılığında Google’nin adsense sayesinde Günlük 500 Bin TL kazandığı Türkiye pazarında reklam piyasasının tekelde kalmaması ve gelişmesi adına desteklemenizde fayda var açıkcası. 1 Gün kullandım ve ortalama adsense’den 0.02 $ kazandığım tık başına ücreti ara.com.tr’de 0.04 TL olarak gördüm. Yani herhangi bir fark yok TBM oranlarında.

Ama asıl fark adsensedeki sayaç sisteminin henüz ara.com.tr’ye gelmemesi. Sayımlarda hata olduğunu düşünüyorum. Bunuda çözerlerse bence oldukça iyi bir yere gelecek bu firma. Birçok büyük webmaster forumlarında reklamlarının dönmüş olması ve bu forumlardaki kullanıcıların bazılarının bu firmadan ödeme almış olması da bu firmayı güvenilir bir Türk firması haline getiriyor. kayıt olun bir kaç gün deneyin en azından firmaya destek sağlayabilirsiniz.

Ara.Com.TR Reklam

Hakkında Tosahan

Üniversiteyi yeni bitirmiş, yeni bir şeyler bulma umuduyla internet ortamında kendini bulan, Wordpress aşığı, birkaç ay sonra askere gidecek kişiyim. Bazen 2 bazense 3 bilinmeyenli bir denklem olmayı sürdürsem de şu sıralar çok çabuk kırılan bir MSN şifresiyim :)

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*