2018 Yılında Çıkacak 2.Dünya Savaşı Filmleri

Daha önce 2017 yılında çıkacak 2.dünya savaşı filmlerini sizlere aktarmıştık. Şimdi yeni bir liste yapma zamanı geldi. Önümüzdeki yıl içerisinde çıkacak 2. Dünya savaşı konulu filmleri bu yazımız altında paylaşacağız. Ama bu yazıyı okumadan önce 2.Dünya savaşı ile alakalı filmleri izlemeyi seviyorsanız sizin için önereceğimiz bağlantılardan daha geniş film bilgilerine ulaşabilirsiniz.


2. Dünya Savaşı filmleri | 2.Dünya savaşı Filmleri Part II | 2.Dünya Savaşı ile Alakalı Diziler | 2017 Yılında Çıkacak İkinci Dünya Savaşı Filmleri

Henüz çoğu proje açıklanmasa da açıklanan birkaç film projesi var. Daha sonra açıklananlarda yine bu listemize eklenecek.

1# Das Boot 2018 – Mini Dizi

Mini dizi şeklinde planlanan Das Boot 1985 yılında yapılan filmle aynı hikayeye sahip. Daha modern şartlar altında birkaç bölümden oluşacak ve tarihin en kanlı deniz savaş araçlarından biri olan u-botlar hakkında izleyiciye bilgi verecek bir yapıt. Çıkış tarihi hakkında henüz bilgi yok.

2# Parçalanmış Dünya: 2.Dünya Savaşının Öbür Yüzü 2018

Orjinal adı Scorched Earth: The Other Side of World War II olan bir projeye başlanmış arkadaşlar. Doğu cephesini anlatan bu film, Naziler ile Ruslar arasında geçen savaşlarda öne çıkan bir grup elit askerin hayat hikayesini anlatacak. En önemli nokta ise bir savaşın bir insana yansıttığı akıl ve ruh sağlığı sorunlarına değinen bir yapıt olacak. Tam tarih verilmedi fakat cast toplanıyor.

3# 34. Müfreze – The 34th Battalion 2018

Avustralya yapımı bir film olacak çıktığında. Henüz tamamlanmamış fakat filmin çekimlerinin büyük oranda bittiği dillendiriliyor. 25 milyon dolarlık bir bütçeye sahip film Batı cephesini anlatıyor. Normandiya çıkarması ile alakalı olacağı kanısındayım.

Yeni film bilgileri geldikçe sayfamız güncellenecektir.

Hakkında Emre Özer

Emre Özer
Php, Javascript, C# gibi yazılım dillerine kendini adamış başarılı bir Webmaster.
Yorumlar

2. dünya savasıyla alakalı cok fılm cekıldı bırıde canakkaleyle ilgili ust duzey bı fılm cekse ya