2017’de Nokia 3310 Yeniden Üretilecek

Yeni bir haber verelim istedik. Teknoloji devi bir zamanların en büyük cep telefonu üreticisi Finlandiya menşei taşıyan nokia, Android işletim sistemiyle yerle bir olmuştu ve Microsofta satılmıştı. 2016 sonlarına doğru tekrar toparlanmaya çalışan firma akıllı telefonların atası olarak görülen 3310 modelini 2017 yılında modern bir görünümle tekrar üretme kararı aldı.

Geçenlerde Nokia’nın efsane bir dönüşüme girdiğini buradaki haberle duyurmuştuk. Bu haberde Nokia’nın Android işletim sistemine sahip modelleri ile 2017 yılına hızlı bir giriş yapacağından bahsetmiştik. Geçenlerde yapılan MWC’de firma yetkilisi modern görünüm ve özellikleri barındıran Nokia 3310’u 59 € satış fiyatı ile Avrupa’da satışa çıkaracak. Türkiye’ye ne zaman gelir bilinmez (Bir not eklemek gerekirse, Nokia çıkardığı her yeni modeli Türkiye’de aynı gün satışa sunmuştur) ama geldiğinde birçok kişi uygun fiyatlı bu telefonu satın alacaktır.

Hakkında Tosahan

Üniversiteyi yeni bitirmiş, yeni bir şeyler bulma umuduyla internet ortamında kendini bulan, Wordpress aşığı, birkaç ay sonra askere gidecek kişiyim. Bazen 2 bazense 3 bilinmeyenli bir denklem olmayı sürdürsem de şu sıralar çok çabuk kırılan bir MSN şifresiyim :)

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*