2017 Yılında Vizyona Girecek 12 Süper Kahraman Filmi

Süper güçleri olan kahramanlara birçoğumuz inanmaz. Tek koluyla kocaman bir arabayı kaldırıp fırlatan biri kime inandırıcı gelirdi ki zaten. Ama bu tarz filmleri eminim herkes izler. İnandırıcılığından ziyade eğlendirici ve dünyaya ne olursa olsun bir insanın bu dünyayı ayakta tutabileceği anafikri insanlar tarafından sevilir.

Vatana millete hayırlı evlat olmak ve hayırlı evlatlar yetiştirmek yaşamamızın ana felsefesi değil mi zaten.

Not: Sıralamada Herhangi birşey dikkate alınmamıştır.

1- Power Rangers – 24 Mart 2017

powerrangers

Daha önce iki kez beyaz perdeye konuk olan Power Rangers’lar 2017 yılında yine karşımıza çıkıyor. Bilimkurgu ve macera kategorilerinde bekleneni izleyiciye veren dizinin yeni filmleştirilmiş hikayesi bakalım neler içerecek merakla bekliyoruz.

2-Justice League Adalet Birliği  17 Kasım 2017

justiceleage

Yine bir çizgi romandan alıntı harika bir film geliyor. DC Comic’in Adalet için oluşturduğu bir takım süper kahramandan oluşturulan bu birliğe Batman liderlik ediyor. Ayrıca Süperman, Flash, Zatanna, Green Arrow, Aquaman, Hawkgirl, Black Canary, Kaptan Atom, Atom (Ray Palmer), Cyborg ve Supergirl gibi birçok kahramanın yer aldığı muhteşem bir film olacak.

3- Transformers: The Last Knight – 23 Haziran 2017

transformers

Kim Transformers’i sevmezki. Çocukların en çok sevdiği çizgi film kahramanı yeni filmiyle izleyicinin karşısına çıkmaya hazırlanıyor.

4-Guardians of the Galaxy Vol. 2 – 5 Mayıs 2017

galaksininkoruyuculari

Galaksinin koruyucuları Volume 2 5 Mayıs’ta izleyicisi ile buluşacak. James Gunn’ın yönetmenliğini yaptığı ve başrollerinde Chris Pratt, Vin Diesel ve Bradley Cooper gibi yıldız isimlerin yer aldığı 2014 yapımı Guardians of the Galaxy’nin devam filmi niteliğinde olan yapıt, bir kez daha Marvel’ın yapımcılığında izleyiciyle buluşacak. Oyuncu kadrosu ve teknik ekibi henüz açıklanmayan filmin yapımı 2018 yılında tamamlanacak.

5-Kingsman: The Golden Circle – 16 Haziran 2017

kingsman2

Kingsman Gizli servis filmi çok sevilmişti. Onlarda filmin ikincisini çektiler. Kingsman 2 olarak adlandırabileceğimiz The Goldern Circle haziranda gösterimde.

6- Thor: Ragnarok – 3 Kasım 2017


Thor 3 geliyor. Kasımda sinemalarda. İçindeki “bad boy” aşkını dizginleyememiş pek çok genç kızın sevgilisi Loki‘ye yazarlar bu sefer bir aşk hikâyesi yazma peşindeler. Hanım kızımız da seneler içerisinde Mandarin’den Zemo’ya, Doctor Doom’dan Arkon’a Marvel’ın kötü adamlarıyla sık sık ittifaklara girmiş, Asgard’ı, Thor’u, Dünyayı defalarca tehlikeye atmış olan Amora, nam-ı değer The Enchantress. Eğer bu süperkötümüze aşina değilseniz, Marvel evreninin Poison Ivy‘si dememiz yeterli olacaktır. Aynı yeşil kıyafet, aynı baştan çıkarma yoluyla güç elde etme Enchantress’ta da var. Tek fark, biri bitki manyağı, biri büyü.Koskoca filmin tek kötü adamı The Enchantress değil elbette. Yost ve Kyle bağıra bağıra filmin konusunu işaret ediyorlar bir süredir: “Ragnarok“.

7- Logan – 3 Mart 2017

logan

Mutant güçlerinin izleyiciye aktarıldığı harika bir film yine 2017 yılında aramızda.

8-The LEGO Batman Movie – 10 Şubat 2017

legobatmanmovie

Lego artık hayatımızda. Parçaları birleştirerek yapıyoruz herşeyimizi ve Lego yeni filmi Batman ile 2017 yılında izleyicisinin karşısına çıkacak.

9-Batman and Harley Quinn 2017

batmanhanry

Henüz hiçbir detay barındırmayan tek bildiğimiz bir animasyon filmi olacağı. Evet Batman’ın bu seneki yeni filmi animasyon ve güzel olacak gibi..

10-The Fantastic Four 2 – 13 Temmuz 2017

fantastikdortlu2

Fantastik dörtlü yeniden aramızda. Yeniden el atılan “Fantastic Four” serisinin ikinci halkasında yönetmenliği Josh Trank üstlenirken, senaryoda Simon Kinberg’in parmağı var. Oyuncu kadrosunda ise yine Michael B. Jordan, Miles Teller, Kate Mara ve Jamie Bell’i izleyeceğiz.

11-Miller’s Justice League Mortal- 2017

millers

Avusturya yapımı yine Fantastik bir film olacağa benziyor. Justice Leage zaten 2017’de sinemalarda olacak ama alternatif olarak Miller’in Adalet Birliğini de izleyebilirsiniz. Ha bir de Ölümsüz olduklarını iddia ediyorlar.

12-The New Mutants – 2017

thenewmutants

X-men film evreninin bir yan ürünü diyebileceğimiz bir süper kahraman filmi. Yeni mutantlar. Hakkında çok fazla bir bilgi yok maalesef.

Hakkında Emre Özer

Emre Özer
Php, Javascript, C# gibi yazılım dillerine kendini adamış başarılı bir Webmaster.
Yorumlar