Anasayfa / Oyunlar / Moskova Yakınlarında Bir Kahraman Doğuyor[Cod2]

Moskova Yakınlarında Bir Kahraman Doğuyor[Cod2]

Call Of Duty 2 oynamaya başladım tekrardan. Videolu olarakta blogumda ve Oyun Modları sitesinde yayınlayacağım. Vasili Ivanoviç Koslov ile başladığım oyunda en zor seviyede oynuyorum. Kızıl ordu mensubu Vasili, Moskova yakınlarında bir yerde Komutan tarafından eğitimde. Silah kullanmayı ve bomba atmayı öğrendiğimiz alanın yakınlarında bir nazi askeri esir alınmıştır.

Eğitim biter bitmez bir Rus askeri komutanın yanına gelir ve esir alınan asker hakkında bilgi verir. Daha yeni eğitim alıp silah tutan askerler bir anda gerçek savaşın içinde kendini bulur. Nazi karargahına doğru ilerlememiz emredilir ve yapılacak büyük saldırıda yol üstünde bulunan Alman askerlerini ortadan kaldırmamız istenmektedir. Ayrıca yol üzerinde Hitler‘in 88’lik toplarını ortadan kaldırmamız ve Nazi Almanya’sına ait zırhlı aracı ortadan kaldırıyoruz.

Serinin diğer bölümlerini de zaman zaman blogumda paylaşacağım. Daha önce belki de defalarca oynamıştım Call Of Duty 2‘yi. En Sevdiğim 2. Dünya Savaşı oyunlarından bir tanesidir. Ama ilk defa en zorda oynuyorum. Ölmek için tek kurşun yetiyor. Ayrıca düşmanlarıda tek kurşunla öldürmek için en hassas noktaları seçmeniz gerekiyor. Umarım iyi bir seri olur dostlar iyi seyirler !

Hakkında Kazım Uslu

Wordpress'ten arta kalan zamanlarımda Gezip, görüp yeni şeyler ile vakit geçirdiğim oluyor ve bunlarıda Yenibirşey'de dile getiriyorum. Wordpress ile alakalı yazılarımı artık kazimuslu.com.tr adresimde yayınlıyorum.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*