ETS 2’de Aksesuar Devri Başlıyor

Severek oynadığımız oyunlar arasında yer alan Euro Truck Simulator 2‘de üretici firma tarafından devrim gibi bir haber yayınlandı. Oyunu gün geçtikçe gerçeğe yaklaştıran yapımcı, bu haberle oyunda eksikliği hissedilen bir konu olan aksesuar işine el atmış.

DLC olarak yayınlanacak yeni aksesuar geliştirmesi oyun esnasında sizleri cezbedecek. Bir zamanların meşhur kafa sallayan köpek süsü tırın göğsünde yerini alıyor. Araç hareket ettikçe kafasını sallamaya başlıyor. Sadece bu da değil. Araç hareket halindeyken göbek atan kadın süsü de ekleniyor.

Sağ koltuk her zaman boş olmak zorunda değil artık. Oraya dilediğiniz renkte herhangi bir valizi(çantada olabilir) yerleştirebilirsiniz. Yaz bitmek üzere olsa da serinlemek istediğiniz an koltuğun hemen yanındaki buzdolabından bir şişe artık ne isterseniz onu çıkarıp kafanıza dikebilirsiniz. Tırın ön canına öpücük ile takılan bayrak, marka logoları, aksesuar olarak zar, top gibi ufak süsleme aparatlarını da kullanabilirsiniz.Göğse güneş gözlüğü, şapka gibi diğer aksesuarları da yerleştirmeyi unutmayın.

Henüz çıkış tarihi ve fiyatı kesinleşmedi, açık beta güncellemesi 1.21.x sürümünü duyuran firma bu haberle birlikte yeni aksesuar paketini oyuncusuna tanıttı. Euro Truck Simulator 2 aksesuar paketi çıkıncaya kadar yine işimizi modifiye modları ile halledeceğiz.Birbirinden kaliteli her marka araca uygun modifiye paketleri için; Euro Truck 2 Modifiye Yamaları

Kazım Uslu

Wordpress'ten arta kalan zamanlarımda Gezip, görüp yeni şeyler ile vakit geçirdiğim oluyor ve bunlarıda Yenibirşey'de dile getiriyorum. Wordpress ile alakalı yazılarımı artık kazimuslu.com.tr adresimde yayınlıyorum.

Sevebilirsin...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir