Moskova Yakınlarında Bir Kahraman Doğuyor[Cod2]

 27 Eylül 2015 Oyunlar  Yorum Yok 

Call Of Duty 2 oynamaya başladım tekrardan. Videolu olarakta blogumda ve Oyun Modları sitesinde yayınlayacağım. Vasili Ivanoviç Koslov ile başladığım oyunda en zor seviyede oynuyorum. Kızıl ordu mensubu Vasili, Moskova yakınlarında bir yerde Komutan tarafından eğitimde. Silah kullanmayı ve bomba atmayı öğrendiğimiz alanın yakınlarında bir nazi askeri esir alınmıştır.

Eğitim biter bitmez bir Rus askeri komutanın yanına gelir ve esir alınan asker hakkında bilgi verir. Daha yeni eğitim alıp silah tutan askerler bir anda gerçek savaşın içinde kendini bulur. Nazi karargahına doğru ilerlememiz emredilir ve yapılacak büyük saldırıda yol üstünde bulunan Alman askerlerini ortadan kaldırmamız istenmektedir. Ayrıca yol üzerinde Hitler‘in 88’lik toplarını ortadan kaldırmamız ve Nazi Almanya’sına ait zırhlı aracı ortadan kaldırıyoruz.

Serinin diğer bölümlerini de zaman zaman blogumda paylaşacağım. Daha önce belki de defalarca oynamıştım Call Of Duty 2‘yi. En Sevdiğim 2. Dünya Savaşı oyunlarından bir tanesidir. Ama ilk defa en zorda oynuyorum. Ölmek için tek kurşun yetiyor. Ayrıca düşmanlarıda tek kurşunla öldürmek için en hassas noktaları seçmeniz gerekiyor. Umarım iyi bir seri olur dostlar iyi seyirler !

62 Gösterim
,,

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copyright © 2015 - 2017
"İnsanın en hayırlısı İnsanlığa faydalı olandır." Hadis'i Şerif
Altyapı: Wordpress Tema: YBS V1.0 Beta
Sitemiz internette aranılan birçok soruya cevap vermek amacıyla kurulmuştur.