4Story Oyun İncelemesi

 1 Şubat 2015 Oyunlar  Yorum Yok 

Merhaba sevgili oyun severler. Tüm oyun takipçilerinin dikkatini çekmeyi başaran 4Story ile karşınızdayız. İşinize yarayacak bilgiler vermeye çalışacağız. Bu oyunda, amaç kaleleri ve kalelerle beraber toprakları fethedip, oyunun en iyisi olmaktır. Kendini amansız savaşların ortasında bulmak istiyorsan, karakterini seçip oyuna başlaman yeterli olacaktır.

Karakterlerden bahsedecek olursak, 6 tane karakterimiz mevcuttur. Bunlar; çağırıcı, okçu, savaşçı, büyücü,rahip ve düzenbazlardır. Hemen bu karakterleri tanıyalım.Çağırıcıdan başlayalım. Çağırıcı; uzak mesafede ki düşmana hasar verebilen bir özellikte tasarlanmıştır. Özellik güçlerinden birisi olan yaratık çağırma ile asla yalnız değildir. Değenek veya sihirli asalar ile de gücüne güç katmaktadır. Üzerine giydireceğiniz zırhlarla da defansını son derece arttırabilirsiniz.

Takım arkadaşlarına da savaş esnasında yardım edebilmesiyle tanınırlar. Destek amaçlı olarak, kristal ve zayıf düşürme etkileri yaratabilirler. İkinci karakterimiz olan okçular, isminden de anlaşılacağı gibi, düşmanlarına ok fırlatarak zarar verme yeteneğine sahiptirler. Aynı zamanda oyunun en seri karakterlerinden birisidir.

Bu karakterde de diğer online oyunlardan esinlenmeler görülüyor. Uzak mesafeye yapacakları etkilerle beraber; ateş,buz ve yıldırım güçlerini seçebiliyorsunuz. Rakiplerine verecekleri hasarlar ile belli bir süre hareketsiz bırakabilirler. Farklı bir karakter olan Rahipler, dostlarını korumaya ve sakınmaya kendini adayan karakterlerdir. Askeriyede ki sıhhiyelere benzetebileceğimiz karakterler, hem atak yapabilirken, hemde iyileştirme ve destekleme özelliklerini kullanabiliyorlar.

Son olarak düzenbazlardan bahsedelim. Düzenbazlar, ismi gibi hain pusular kurabilirler. Gizlenerek düşmanlarının diplerine kadar girip, büyük hasarlar verebilirler. Karakterinizi ne kadar geliştirirseniz, o kadar güçlü olacaklardır. 6 adet özelliği geliştirdiğiniz zaman karşınızda hiç bir düşman kalmayacaktır. Hareket ve saldırı mause ile olabileceği gibi klavye üzerinde de sağlanabiliyor.

Mause ile düşmanı seçip, saldırabilirsiniz veya tab tuşu ile saldıracağınız düşmanı seçebilirsiniz. Sonuç olarak, bu amansız savaşın içinde kendinize bir karakter seçin ve düşmanlarınıza saldırmaya başlayın. Oynarken çok keyif alacağınız bu oyun, sizleri farklı bir dünyaya çekecektir.

4story oyununa kayıt olmak istiyorsanız tıklayın.

149 Gösterim

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copyright © 2015 - 2017
"İnsanın en hayırlısı İnsanlığa faydalı olandır." Hadis'i Şerif
Altyapı: Wordpress Tema: YBS V1.0 Beta
Sitemiz internette aranılan birçok soruya cevap vermek amacıyla kurulmuştur.